Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

„Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny!

Damian Duda 21 listopada 2017 10:00
Edyta Górniak, VIVA! 2017, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MAKATA

 

Ma wszystko. Karierę, o której marzy większość wokalistek, oraz 13-letniego Allana Krupy, z którego jest niezwykle dumna. Jak donoszą media, Edycie Górniak to nie wystarcza. Artystka... planuje powiększenie rodziny! 

 

Zobacz też: „Moje ostatnie spotkanie z tatą było smutne i pamiętam go poprzez dzień, kiedy odchodził”. Najmocniejsze cytaty Edyty Górniak na 45. urodziny diwy EKSKLUZYWNE VIDEO

Edyta Górniak o macierzyństwie

Rola matki jest chyba najważniejszą spośród wszystkich ról w życiu Edyty Górniak. Wokalistka skończyła niedawno 45 lat, z tej okazji Alllan postanowił złożyć swojej mamie życzenia. „Jesteś najważniejszą osobą w całym wszechświecie i nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej mamy od ciebie. Zawsze o mnie dbasz, pomagasz mi i mnie wspierasz. Kochasz mnie równie mocno, jak ja ciebie”, napisał syn artystki na Instagramie. 

 

Edyta zdaje sobie sprawę, że jako jedyny rodzic musi być dla Allana ogromnym wsparciem. „On to wszystko nosi w sobie, ja mu pomagam nieść ten ciężar, jestem jego matką i macierzyństwo jest dla mnie najważniejszym uczuciem’’, wyznała Górniak w jednym z wywiadów. 

 

W rozmowie z magazynem „Party’’ artystka powiedziała, czego sobie życzy z okazji 45. urodzin. „Pięknego rozwoju mojego syna, nowych wyzwań zawodowych i podróży do Nowej Zelandii. Ale najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą!’’, podkreśliła gwiazda. 

Edyta Górniak: „Chciałabym mieć drugie dziecko’’ 

Kilka lat temu artystka przyznała, że marzy o powiększeniu rodziny. Jednak, żeby to się stało, musi zostać spełnionych kilka warunków. „Chciałabym mieć drugie dziecko. A wcześniej zamierzam nagrać trzy płyty. Chcę jeszcze otworzyć dwie firmy, których zarys mam w głowie. Wyprodukować dwa filmy fabularne z udziałem szanowanych przeze mnie polskich aktorów. Pokazać Allanowi świat, zanim ludzie go zniszczą’’, powiedziała przed laty Edyta. 

 

Mimo ambitnych planów o powiększeniu rodziny, gwiazda nie zapomina o karierze. 25 listopada Edyta Górniak wystąpi w finale show „The Voice of Poland’’, w którym premierowo zaśpiewa nowy utwór „Andromeda’’ wyprodukowany wspólnie z Donatanem.

 

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak z synem Allanem w sesji dla VIVY!, lipiec 2009 r. 

 

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Edyta Górniak z synem Allanem w sesji dla VIVY!, lipiec 2009 r. 

 

Przeczytaj też: Edyta Górniak już po operacji! Artystka zrelacjonowała przebieg zabiegu na Instagramie. Jaki jest jej stan zdrowia?

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.