Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NICH SIĘ MÓWI

Edyta Górniak po raz pierwszy o nowym związku! Słowa diwy zaskakują…

Co artystka powiedziała o relacji z Tomaszem Mazurkiewiczem?

Konrad Szczęsny 15 kwietnia 2019 11:01
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od grudnia zeszłego roku Edyta Górniak spotyka się z byłym piłkarzem, prywatnie ojcem dwóch córek, Tomaszem Mazurkiewicz. Poprzednie związki diwy były szeroko komentowane w mediach, nie inaczej jest i tym razem, jednak do tej pory diwa powstrzymywała się od ujawniania prawdy na temat tej relacji. Dlaczego? Do tego odniosła się w najnowszym wywiadzie...

Związek Edyty Górniak i Tomasza Mazurkiewicza

Oboje mają bagaż życiowych doświadczeń, najważniejsze są dla nich dzieci i uwielbiają spędzać ze sobą czas, bo więcej ich łączy niż dzieli. Tomasz Mazurkiewicz, były piłkarz, miał zdobyć serce Edyty Górniak nienagannymi manierami, poczuciem humoru i troską, którą ją otoczył od momentu, w którym się poznali po jednym z jej koncertów w Gdańsku.

Mimo że w mediach sporo pisano ich relacji, do tej pory sama zainteresowana unikała potwierdzania, że są parą. Wyjątek zrobiła w jednym z wywiadów, jednak Ci, którzy oczekiwali, że ujawni szczegóły znajomości, są w błędzie!

Edyta Górniak o związku z Tomaszem Mazurkiewiczem

Diwa zaznaczyła, że chce wyciągnąć wnioski z poprzednich związków i nie zamierza zwierzać się na łamach mediów z tego, co łączy ją z Tomaszem Mazurkiewiczem.

„Mam nadzieję, że jednak codziennie się czegoś uczę i że wyciągnęłam wnioski. Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem. Tak mogę powiedzieć tylko”, skomentowała ostrożnie artystka w rozmowie z dziennikarzem Super Expressu.

Wydaje się, że to dobre posunięcie, z uwagi na atmosferę sensacji, w jakiej przebiegały poprzednie związki artystki  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obiektywie Ukochanej.

Post udostępniony przez Tomasz Mazurkiewicz (@tomaszmazurkiewicz)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?