Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak skomentowała relację syna z Dariuszem Krupą! 

Zaskakujące słowa diwy

Konrad Szczęsny 30 czerwca 2020 11:33
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu opuścił więzienie, jednak do tej pory nie odezwał się do syna. Dariusz Krupa nie widział Allana od sześciu lat. Czy Edyta Górniak zamierza nakłaniać jedyne dziecko, by nawiązali kontakt? Ujawniła prawdę na ten temat.

Dariusz Krupa i Allan Krupa nie mają kontaktu

Sąd wydał zgodę na przedterminowe zwolnienie mężczyzny z aresztu pod koniec kwietnia tego roku. Dariusz Krupa odbył połowę kary (trzy z sześciu lat) i zgodnie z postanowieniem, mógł ubiegać się o wcześniejsze opuszczenie zakładu karnego. Z prawa tego skorzystał. Przez kolejne lata będzie pod nadzorem kuratora. Warunkowe zwolnienie zakłada, że powinien znaleźć zatrudnienie oraz nie może mieć żadnej styczności z narkotykami.

Dariusz Krupa przebywa na wolności, jednak do tej pory nie nawiązał kontaktu ze swoim synem, Allanem. Dlaczego? To pozostaje zagadką. Wiadomo, że mężczyzna nie widział dziecka od sześciu lat, czyli od momentu, w którym spowodował wypadek pod wpływem narkotyków.

Mogłoby się wydawać, że po takim czasie za kratkami mężczyzna będzie zabiegał o kontakt z synem. Nic podobnego. Według informacji „Super expressu”, nie miało to miejsca od długiego czasu.

„Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma”, stwierdził znajomy Edyty Górniak.

Głos zabrała w końcu diwa, która ujawniła, czy zamierza w jakikolwiek sposób nakłaniać syna do nawiązania relacji z ojcem.

Edyta Górniak o kontaktach Allana z Dariuszem Krupą

Mimo wielu sensacyjnych spekulacji, artystka nigdy nie zdecydowała się odebrać ojcu Allana praw rodzicielskich. Rozważała jedynie ich ograniczenie z uwagi na pewne formalności, w szczególności urzędowe (jak wyrobienie paszportu). Czy w związku z tym, że jej były mąż opuścił więzienie, zamierza zachęcać jedyne dziecko do kontaktu z nim?

„Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy”, skomentowała sytuację w magazynie „Flesz” Edyta Górniak.

A, jak się wydaje, Allanowi nie zależy na zmianie obecnego stanu rzeczy. W Dniu Ojca złożył on bowiem życzenia... swojej mamie. To dla wielu osób było bardzo wymownym gestem.

Czy 16-latek zmieni kiedykolwiek zdanie?  

Dariusz Krupa i Edyta Górniak byli małżeństwem przez 5 lat. Rozwiedli się w lutym 2010 roku, po niemal rocznej separacji:

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Fot. East News

Owocem ich miłości jest 16-letni dziś syn Allan. Przyszedł na świat 27 marca 2004 roku w szpitalu w Łomży:

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.