Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak skomentowała relację syna z Dariuszem Krupą! 

Zaskakujące słowa diwy

Konrad Szczęsny 30 czerwca 2020 11:33
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu opuścił więzienie, jednak do tej pory nie odezwał się do syna. Dariusz Krupa nie widział Allana od sześciu lat. Czy Edyta Górniak zamierza nakłaniać jedyne dziecko, by nawiązali kontakt? Ujawniła prawdę na ten temat.

Dariusz Krupa i Allan Krupa nie mają kontaktu

Sąd wydał zgodę na przedterminowe zwolnienie mężczyzny z aresztu pod koniec kwietnia tego roku. Dariusz Krupa odbył połowę kary (trzy z sześciu lat) i zgodnie z postanowieniem, mógł ubiegać się o wcześniejsze opuszczenie zakładu karnego. Z prawa tego skorzystał. Przez kolejne lata będzie pod nadzorem kuratora. Warunkowe zwolnienie zakłada, że powinien znaleźć zatrudnienie oraz nie może mieć żadnej styczności z narkotykami.

Dariusz Krupa przebywa na wolności, jednak do tej pory nie nawiązał kontaktu ze swoim synem, Allanem. Dlaczego? To pozostaje zagadką. Wiadomo, że mężczyzna nie widział dziecka od sześciu lat, czyli od momentu, w którym spowodował wypadek pod wpływem narkotyków.

Mogłoby się wydawać, że po takim czasie za kratkami mężczyzna będzie zabiegał o kontakt z synem. Nic podobnego. Według informacji „Super expressu”, nie miało to miejsca od długiego czasu.

„Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma”, stwierdził znajomy Edyty Górniak.

Głos zabrała w końcu diwa, która ujawniła, czy zamierza w jakikolwiek sposób nakłaniać syna do nawiązania relacji z ojcem.

Edyta Górniak o kontaktach Allana z Dariuszem Krupą

Mimo wielu sensacyjnych spekulacji, artystka nigdy nie zdecydowała się odebrać ojcu Allana praw rodzicielskich. Rozważała jedynie ich ograniczenie z uwagi na pewne formalności, w szczególności urzędowe (jak wyrobienie paszportu). Czy w związku z tym, że jej były mąż opuścił więzienie, zamierza zachęcać jedyne dziecko do kontaktu z nim?

„Mój syn jest młodym, ale bardzo świadomym człowiekiem. Wiele wyborów pozostawiam jemu. Na szczęście w większości kwestii się zgadzamy”, skomentowała sytuację w magazynie „Flesz” Edyta Górniak.

A, jak się wydaje, Allanowi nie zależy na zmianie obecnego stanu rzeczy. W Dniu Ojca złożył on bowiem życzenia... swojej mamie. To dla wielu osób było bardzo wymownym gestem.

Czy 16-latek zmieni kiedykolwiek zdanie?  

Dariusz Krupa i Edyta Górniak byli małżeństwem przez 5 lat. Rozwiedli się w lutym 2010 roku, po niemal rocznej separacji:

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Fot. East News

Owocem ich miłości jest 16-letni dziś syn Allan. Przyszedł na świat 27 marca 2004 roku w szpitalu w Łomży:

Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.