Edyta Górniak i Donatan MT
Fot. Facebook
O NIEJ SIĘ MÓWI

 „Byłam zdumiona, że powstał utwór tak bardzo pode mnie!” Edyta Górniak nagrała z utwór z Donatanem. Będzie przebój?

VIVA.PL 16 maja 2017 06:30
Edyta Górniak i Donatan MT
Fot. Facebook

Informacja o współpracy Edyty Górniak i producenta muzycznego, Donatana, pojawiła się już w marcu, wtedy wokalistka pokazał na Facebooku wspólne zdjęcie ze studia. Od tamtej pory fani niecierpliwie czekają na efekty tej zaskakującej współpracy. Teraz Edyta w wywiadzie z dziennikarzem „Super Expressu”, który poleciał do Los Angeles na tę rozmowę, pierwszy raz zdradziła więcej szczegółów tej współpracy. Gwiazda wyznała, że nagranie przebiegała w niezwykle swobodnej atmosferze:

Edyta Górniak nagrała nową piosenkę z Donatanem

Pierwszy raz o tym mówię. Utwór będzie miał premierę niedługo. Jest już ukończony, nagrany, czeka na masteringi. Praca w studio była szalenie kreatywna, bardzo zabawna, więcej się śmiałam niż śpiewałam, bardzo się musiałam skupiać, żeby nie wchodzić w konwersację z Donatanem, który jest tak zabawnym człowiekiem… (…) Cały czas żartuje, czasami musiałam powiedzieć: „Donatan, jak chcesz, żebym to zrobiła, to musisz mi pomóc, daj mi się skoncentrować!”

A jaka będzie sama piosenka?

Powiem tak: jak zostałam zaproszenie do współpracy, to usłyszałam trzy utwory. Usłyszałam pierwszy  był fajny, ale nie porwał mnie, drugi  zupełnie mnie nie porwał, a trzeci.. po prostu zaniemówiłam! Byłam tak zdumiona, że powstał utwór dla mnie, tak bardzo pode mnie. Bez właściwie... bez wcześniejszego spotkania.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy usłyszymy ten utwór, lecz zapowiada się wyjątkowy przebój!

Zobacz także: Edyta Górniak nagrywa ze światowej sławy producentami! Czy spełni marzenie o karierze w USA?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.