Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak pokazała zdjęcie z Miley Cyrus. Stworzą muzyczny duet?

Fotografia podbija internet!

Gabriela Czernecka 1 grudnia 2019 15:25
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak spotkała się z Miley Cyrus i jej nowym chłopakiem, Codym. Polska gwiazda wyjątkową fotografią podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Co ciekawe, artystka zdradziła, o czym wspomniała znanej na całym świecie piosenkarce. Czyżby panie myślały nad duetem? Poznajcie szczegóły.

Edyta Górniak na zdjęciu z Miley Cyrus

Edyta Górniak przez jakiś czas mieszkała w Los Angeles. Jeśli tylko pozwała jej na to czas, artystka wraca tam i z chęcią spędza wolne chwile. Jakiś czas temu pobytu w LA spotkała się z Joanną Krupą, która wówczas jeszcze spodziewała się dziecka. Teraz podczas pobytu w Los Angeles artystka miała okazję spotkać się z Miley Cyrus i jej obecnym partnerem Codym Simpsonem.

Pamiątkowym zdjęciem ze światowej sławy gwiazdą Edyta Górniak podzieliła się na Instagramie. Na fotografii widzimy, że panie się do siebie przytulają. Pod zdjęciem polska diwa napisała: „Dziękuję za naładowanie mojego serca miłością, życzliwością i muzyką. Co za dzień”, czytamy. 

Edyta Górniak zdradziła także, że przekazała coś Miley Cyrus. Co takiego? „Przekazałam oczywiście Miley ucałowania od jej Fanów z Polski”, pisze. Zobaczcie pamiątkową fotografię pań. Niektórzy fani pytają wprost, czy powinni spodziewać się muzycznego duetu w ich wydaniu, ale jak na razie Edyta Górniak nie odniosła się do tych komentarzy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.