Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak jest zakochana?! Kim jest jej wybranek? 

Gwiazda w końcu odnalazła miłość?!

VIVA! 7 lipca 2018 12:15
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W relacjach rodzinnych i partnerskich przeszła wiele mocnych rozczarowań. Bogatsza o kolejne doświadczenia myślała, że byłoby głupio znów kochać. Czy w końcu odnalazła prawdziwą miłość? Kim jest mężczyzna, który zdobył serce Edyty Górniak?

Edyta Górniak zakochana?

W ostatnim czasie w życiu Edyty Górniak sporo się dzieje. Mówi się o tym, że gwiazda wkrótce wróci do Polski ze względu na wiele planów zawodowych. I zostanie tu przynajmniej do końca roku. Podczas ostatniej wizyty w kraju, rozpoczęła już poszukiwania idealnego mieszkania. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje! Jak donosi Fakt,  serce wokalistki znów zaczęło bić szybciej. 

Kim jest wybranek gwiazdy?

Podobno Edyta Górniak spotyka się z 34-letnim Mateuszem - rajdowcem, który jest również właścicielem hotelu. Poznali się wiosną dzięki wspólnym znajomym. Mężczyzna od razu zyskał już sympatię syna gwiazdy, Allana.

„Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry. Edyta cieszy się, że Mateusz widzi w niej kobietę, a nie piosenkarkę, przy której można zabłysnąć”, zaznacza osoba z otoczenia piosenkarki. 

Myślicie, że to spekulacje, czy Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość? 

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak, Viva! 2010
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.