Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak jest zakochana?! Kim jest jej wybranek? 

Gwiazda w końcu odnalazła miłość?!

VIVA! 7 lipca 2018 12:15
Edyta Górniak, VIVA! 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W relacjach rodzinnych i partnerskich przeszła wiele mocnych rozczarowań. Bogatsza o kolejne doświadczenia myślała, że byłoby głupio znów kochać. Czy w końcu odnalazła prawdziwą miłość? Kim jest mężczyzna, który zdobył serce Edyty Górniak?

Edyta Górniak zakochana?

W ostatnim czasie w życiu Edyty Górniak sporo się dzieje. Mówi się o tym, że gwiazda wkrótce wróci do Polski ze względu na wiele planów zawodowych. I zostanie tu przynajmniej do końca roku. Podczas ostatniej wizyty w kraju, rozpoczęła już poszukiwania idealnego mieszkania. Teraz na jaw wychodzą kolejne informacje! Jak donosi Fakt,  serce wokalistki znów zaczęło bić szybciej. 

Kim jest wybranek gwiazdy?

Podobno Edyta Górniak spotyka się z 34-letnim Mateuszem - rajdowcem, który jest również właścicielem hotelu. Poznali się wiosną dzięki wspólnym znajomym. Mężczyzna od razu zyskał już sympatię syna gwiazdy, Allana.

„Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry. Edyta cieszy się, że Mateusz widzi w niej kobietę, a nie piosenkarkę, przy której można zabłysnąć”, zaznacza osoba z otoczenia piosenkarki. 

Myślicie, że to spekulacje, czy Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość? 

Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak, Viva! 2010
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.