O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski są już razem sześć miesięcy!

Ukochany złożył piosenkarce niezwykłe życzenia!

Olga Figaszewska 16 września 2018 12:55

Zakochani już od kilku miesięcy nie ukrywają swojego uczucia. Edyta Górniak odnalazła miłość i cieszy się każdą chwilą z ukochanym! Pojawiły  się nawet plotki, że to dla niego gwiazda na stałe przeprowadzi się do Polski. Czy myślą poważnie o wspólnej przyszłości? Dopiero od niedawna w mediach społecznościowych zaczęli Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaczęli zamieszczać wspólne zdjęcia. Okazuje się, że para jest już razem od pół roku! Z tej okazji na Instagramie Mateusza pojawiło się poruszające zdjęcie z ukochaną!

Rocznica związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

„Wszystkiego najlepszego Kochanie. Już pół roku Razem”, napisał na Instagramie Mateusz Zalewski pod czułą fotografią z Edytą Górniak. Widać, że gwiazda u jego boku rozkwita i nie chce ukrywać już swojego szczęścia! Mateusz jest dla niej przyjacielem, największym wsparciem. Również syn gwiazdy, Allan świetnie odnajduje się w towarzystwie nowego chłopaka mamy.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski poznali się przez wspólnych znajomych w listopadzie zeszłego roku, gdy gwiazda przeszła operację kolana w jednej z łódzkich klinik. Podobno Mateusz Zalewski od dawna był pod wielkim wrażeniem artystki i szybko nawiązali nić porozumienia.  

Z okazji rocznicy życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze! Zobaczcie, jak oni się kochają! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego Kochanie🎊🎀 Już pół roku Razem🌗

Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz)

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!