Ukochany złożył piosenkarce niezwykłe życzenia!

Olga Figaszewska 16 września 2018 12:55

Zakochani już od kilku miesięcy nie ukrywają swojego uczucia. Edyta Górniak odnalazła miłość i cieszy się każdą chwilą z ukochanym! Pojawiły  się nawet plotki, że to dla niego gwiazda na stałe przeprowadzi się do Polski. Czy myślą poważnie o wspólnej przyszłości? Dopiero od niedawna w mediach społecznościowych zaczęli Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaczęli zamieszczać wspólne zdjęcia. Okazuje się, że para jest już razem od pół roku! Z tej okazji na Instagramie Mateusza pojawiło się poruszające zdjęcie z ukochaną!

Rocznica związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

„Wszystkiego najlepszego Kochanie. Już pół roku Razem”, napisał na Instagramie Mateusz Zalewski pod czułą fotografią z Edytą Górniak. Widać, że gwiazda u jego boku rozkwita i nie chce ukrywać już swojego szczęścia! Mateusz jest dla niej przyjacielem, największym wsparciem. Również syn gwiazdy, Allan świetnie odnajduje się w towarzystwie nowego chłopaka mamy.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski poznali się przez wspólnych znajomych w listopadzie zeszłego roku, gdy gwiazda przeszła operację kolana w jednej z łódzkich klinik. Podobno Mateusz Zalewski od dawna był pod wielkim wrażeniem artystki i szybko nawiązali nić porozumienia.  

Z okazji rocznicy życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze! Zobaczcie, jak oni się kochają! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego Kochanie🎊🎀 Już pół roku Razem🌗

Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz)

 

1/7
Mateusz Zalewski, Edyta Górniak
Copyright @Instagram/Mateusz Zalewski @matilodz
1/7

2/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
2/7

3/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.