Ukochany złożył piosenkarce niezwykłe życzenia!

Olga Figaszewska 16 września 2018 12:55

Zakochani już od kilku miesięcy nie ukrywają swojego uczucia. Edyta Górniak odnalazła miłość i cieszy się każdą chwilą z ukochanym! Pojawiły  się nawet plotki, że to dla niego gwiazda na stałe przeprowadzi się do Polski. Czy myślą poważnie o wspólnej przyszłości? Dopiero od niedawna w mediach społecznościowych zaczęli Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaczęli zamieszczać wspólne zdjęcia. Okazuje się, że para jest już razem od pół roku! Z tej okazji na Instagramie Mateusza pojawiło się poruszające zdjęcie z ukochaną!

Rocznica związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

„Wszystkiego najlepszego Kochanie. Już pół roku Razem”, napisał na Instagramie Mateusz Zalewski pod czułą fotografią z Edytą Górniak. Widać, że gwiazda u jego boku rozkwita i nie chce ukrywać już swojego szczęścia! Mateusz jest dla niej przyjacielem, największym wsparciem. Również syn gwiazdy, Allan świetnie odnajduje się w towarzystwie nowego chłopaka mamy.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski poznali się przez wspólnych znajomych w listopadzie zeszłego roku, gdy gwiazda przeszła operację kolana w jednej z łódzkich klinik. Podobno Mateusz Zalewski od dawna był pod wielkim wrażeniem artystki i szybko nawiązali nić porozumienia.  

Z okazji rocznicy życzymy zakochanym wszystkiego co najlepsze! Zobaczcie, jak oni się kochają! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego Kochanie🎊🎀 Już pół roku Razem🌗

Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz)

 

1/7
Mateusz Zalewski, Edyta Górniak
Copyright @Instagram/Mateusz Zalewski @matilodz
1/7

2/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
2/7

3/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
3/7

4/7
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
4/7

5/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
5/7

6/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
6/7

7/7
Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?