O TYM SIĘ MÓWI

Jak Edyta Górniak poznała swojego ukochanego?

Czy gwiazda odnalazła prawdziwą miłość?

Olga Figaszewska 11 lipca 2018 12:51

Gwiazda nie miała zbyt wiele szczęścia w miłości. Czy zła passa właśnie została przerwana? Edyta Górniak i Mateusz Zalewski spotykają się od kilkunastu tygodni. Podobno wokalistka zupełnie straciła dla niego głowę. Na jaw wychodzą kulisy ich związku! Jak się poznali?

Jak Edyta Górniak poznała swojego ukochanego?

Mateusz jest od niej 12 lat młodszy. Jednak wiek nie stoi na przeszkodzie prawdziwemu uczuciu! 34-letni kierowca rajdowy i właściciel jednego z łódzkich hoteli, urzekł Edytę czułością, zaimponował dojrzałością, a także zdobył zaufanie Allana. Znajomi gwiazdy podkreślają, że jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry. Mateusz widzi w niej kobietę, a nie piosenkarkę, przy której można zabłysnąć. Jak się poznali?

Zakochani spotkali się po raz pierwszy kilkanaście tygodni temu w Łodzi. W listopadzie Edyta Górniak trafiła do jednej z prywatnych klinik, specjalizującej się w leczeniu kontuzji sportowców. Przechodziła tam operacje kolana. W tych trudnych mogła liczyć na wsparcie przyjaciół i znajomych. Tak na jednym ze spotkań, Edyta poznała Mateusza, syna znanych, łódzkich biznesmenów.

„Zakochany w niej na zabój. Spotykają się regularnie od kilkunastu tygodni. To świeża sprawa”, mówi znajomy wokalistki w rozmowie z Rewią.

Mateusz nie odstępował jej nawet na krok i okazywał wiele czułości. Czy to ze względu na nową miłość gwiazda przeprowadzi się do Polski? Fani gwiazdy są zachwyceni i mają nadzieję, że Edyta Górniak odnajdzie u boku Mateusza prawdziwe szczęście.

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!