edyta górniak
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak pokazała wzruszające zdjęcie swojej mamy ze szpitala

„To widok wart poświęcenia wszystkiego”

Weronika Kostyra 12 sierpnia 2018 11:58
edyta górniak

Kilka dni temu mama Edyty Górniak trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Artystka natychmiast odwołała zawodowe zobowiązania i pośpieszyła do mamy, by być przy niej w trudnych chwilach.

Stan zdrowia mamy Edyty Górniak

W czwartek pani Grażyna Jasik trafiła do szpitala w Opolu z podejrzeniem udaru. Jak podaje Super Express, mama Edyty Górniak już wcześniej narzekała na paraliż w lewej ręce. Niestety lekarze nie mogli jej pomóc. Dopiero, kiedy objawy zaczęły rozszerzać się na całą lewą część ciała, lekarze zaczęli podejrzewać udar.

Dla Edyty Górniak rodzina jest najważniejsza, dlatego bez wahania zmieniła plany i weekend spędza w Opolu przy boku mamy. Razem z nią jest też syn, Allan. „Gdy Edyta dotarła na miejsce, stanęła na wysokości zadania. Natychmiast porozmawiała ze wszystkimi lekarzami. Na jej prośbę do Opola ściągnięto specjalistę z Wrocławia. Pani Grażyna miała już 14 różnych operacji, w tym wszczepienie bajpasów – jej zdrowie jest kruche”, pisze Super Express.

W trudnych chwilach gwiazdę i jej mamę ciepłymi słowami wspierają fani. Edyta Górniak zdecydowała się podziękować im i pokazać zdjęcie Allana, który przytula i całuje swoją babcię w szpitalu. „Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to Podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć Ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego”, napisała artystka.

My także życzymy pani Grażynie dużo zdrowia! 

Mama Edyty Górniak i syn Edyty Górniak, Allan Krupa
Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak z mamą
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.