Tomasz Kammel, Viva! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z ukochaną

Jak oni się kochają!

Olga Figaszewska 16 grudnia 2019 13:51
Tomasz Kammel, Viva! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel odnalazł miłość? Dziennikarz pokazał zdjęcie z ukochaną. To prawdziwe zaskoczenie dla fanów prezentera, ponieważ nie zdarza mu się często uchylać rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego!

Miłość Tomasza Kammela

Kilka lat temu był związany z Katarzyną Niezgodą. Ich związek przeszedł do historii. Oboje układają swoje życie na nowo. Okazuje się, że serce Tomasza Kammela znów jest zajęte. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie dziennikarza z nową wybranką. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Faktu, partnerka Tomasza Kammela pracuje w dużej firmie na stanowisku dyrektora.

Tomasz Kammel nie ujawnia tożsamości swojej partnerki. Ale na jego Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie. Objęci wypoczywają na kanapie i oglądają wspólnie The Voice Senior.

„Jeżeli chodzi o zdjęcie to super . Mało widoczna połówka.👍👍”, „Pani Marzenka nie bedzie zazdrosna?;)”, „Miłość 🍀 Powodzenia”, „Ooo szkoda, że pan zajęty, bo bym pod tym kocykiem z panem oglądała tv”, „This is love❤️”, czytamy w komentarzach.

Życzymy dużo szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i co my oglądamy? I czy Wy też to oglądacie?

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.