Tomasz Kammel, Viva! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel podzielił się z fanami uroczym zdjęciem z ukochaną

Jak oni się kochają!

Olga Figaszewska 16 grudnia 2019 13:51
Tomasz Kammel, Viva! sierpień 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel odnalazł miłość? Dziennikarz pokazał zdjęcie z ukochaną. To prawdziwe zaskoczenie dla fanów prezentera, ponieważ nie zdarza mu się często uchylać rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego!

Miłość Tomasza Kammela

Kilka lat temu był związany z Katarzyną Niezgodą. Ich związek przeszedł do historii. Oboje układają swoje życie na nowo. Okazuje się, że serce Tomasza Kammela znów jest zajęte. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie dziennikarza z nową wybranką. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Faktu, partnerka Tomasza Kammela pracuje w dużej firmie na stanowisku dyrektora.

Tomasz Kammel nie ujawnia tożsamości swojej partnerki. Ale na jego Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie. Objęci wypoczywają na kanapie i oglądają wspólnie The Voice Senior.

„Jeżeli chodzi o zdjęcie to super . Mało widoczna połówka.👍👍”, „Pani Marzenka nie bedzie zazdrosna?;)”, „Miłość 🍀 Powodzenia”, „Ooo szkoda, że pan zajęty, bo bym pod tym kocykiem z panem oglądała tv”, „This is love❤️”, czytamy w komentarzach.

Życzymy dużo szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i co my oglądamy? I czy Wy też to oglądacie?

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.