Edyta Górniak z synem Allanem
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Syn Edyty Górniak jest zakochany? Z nową dziewczyną połączyła go wspólna pasja!

Kim jest wybranka Allana Krupy?

Weronika Kostyra 27 października 2018 09:57
Edyta Górniak z synem Allanem
Fot. East News

Czternastoletni syn Edyty Górniak jest obecnie uczeniem liceum kadeckiego, które przygotowuje go do służby wojskowej. Allan Krupa jeszcze niedawno publikował w sieci swoje utwory muzyczne, które produkował. Teraz chodzi na co dzień w militarnym stroju i pasjonuje się wojskiem. „To był najtrudniejszy wybór, jaki musiałem podjąć w życiu, ponieważ niełatwo jest wybrać między swoją największą pasją a poświęcaniem siebie na jakiś cel. Z tego co wywnioskowałem, jednak poświęcenie się za coś, za co walczyli inni ludzie, to jest największy honor, jaki można mieć. Jestem patriotą i wybrałem służbę ojczyźnie”, wyznał niedawno w programie Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że w szkole poznał także miłość.

Kim jest dziewczyna Allana Krupy?

Allana i jego dziewczynę połączyła wspólna pasja. Oboje pasjonują się wojskiem, dlatego świetnie się rozumieją. Czternastolatek opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z piękną Julią, które podpisał jedynie symbolem serca. Brunetka odpisała mu z kolei „Kocham cię młody”. Na jej profilu można znaleźć zdjęcia w mundurze, więc para z pewnością świetnie się dogaduje.

Co na to Edyta Górniak? Wokalistka nie jest zachwycona wyborem syna co do szkoły. Marzyła, że zdecyduje on inną karierę. Nastolatek ma jednak jeszcze wciąż wiele czasu, by podjąć ostateczną decyzję. Nie wiemy, co sądzi o wybrance syna, ale do tej pory zawsze akceptowała jego wybory i nie sprzeciwiała się jego uczuciom. 

Allan Krupa z dziewczyną
Fot. Instagram @allansbeats

Dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @julia.bartoszek

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.