Joanna Górska
Fot. Facebook @jgoralka
O NIEJ SIĘ MÓWI

Joanna Górska zniknęła z telewizji z powodu poważnej choroby. Poinformowała o tym fanów w szczerym wpisie

Weronika Kostyra 22 października 2017 13:15
Joanna Górska
Fot. Facebook @jgoralka

 

Joanna Górska, dziennikarka związana z telewizją Polsat News i znana z programu „Nowy dzień” wytłumaczyła powody swojej nieobecności na antenie. W szczerym wpisie poinformowała fanów o chorobie.

 

Joanna Górska ciężko chora

Dziennikarka ostatnio program poprowadziła na początku października. Dopiero po kilku tygodniach zdecydowała się podać do wiadomości, że jest chora. Opublikowała swoje zdjęcie w chustce na głowie, co sugeruje chorobę nowotworową. W komentarzach wyjaśnia, że chodzi o raka piersi. Joanna Górska w szczerym wpisie i poprosiła fanów o wsparcie:

„Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia.”

 

Joanna Górska
Fot. Facebook @jgoralka

 

Kilka dni wcześniej opublikowała inny wpis, w którym apeluje do kobiet, by przeprowadzały badania kontrolne. Wczesne wykrycie zmian znacznie zwiększa szanse na wyleczenie.

 

 

Jej wpis zebrał setki komentarzy. Fani życzą szybkiego powrotu do zdrowia i zapewniają o swoim wsparciu.

 

Joanna Górska
Fot. Facebook @jgoralka

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Beata Tyszkiewicz zniknie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają wątpliwości

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.