Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca. Fotografia z córkami już jest hitem sieci!

To wyjątkowo piękne zdjęcie!

Gabriela Czernecka 23 czerwca 2020 13:03
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie męża, Roberta Lewandowskiego! Dziś piłkarz jak wielu mężczyzn w Polsce świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji jego żona zamieściła poruszającą fotografię Roberta z córeczkami Laurą i Klarą. 

Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca

Robert Lewandowski niedawno po raz drugi został ojcem. Dzisiejszy dzień jest więc dla niego bardzo ważny. Piłkarz dla swoich córeczek jest w stanie zrobić wszystko, a patrząc na ich wspólne zdjęcia nie mamy wątpliwości, że Klara i Laura są jego oczkiem w głowie. Jak mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! Anna Lewandowska przed laty: „Mama miała prostą receptę: zadaj sobie pytanie, czy mężczyzna, z którym chciałabyś być, mógłby zostać ojcem twoich dzieci. To ważna rada dla kobiety, bo chcemy mieć dzieci, jak każde małżeństwo”. Dziś para jest rodzicami dwóch pięknych dziewczynek, których każde zdjęcie na Instagramie rodziców cieszy się ogromną popularnością.

Tym razem nie mogło być inaczej. Z okazji Dnia Ojca Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcie męża z córkami. „Miłość”, podpisała najnowszą fotografię Anna Lewandowska. Widzimy, jak piłkarz trzyma na klatce piersiowej swoją młodszą pociechę Laurę, a starsza córka Klara daje mu buziaka w policzek. Wygląda na to, że córeczki zawładnęły całym jego światem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.