Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca. Fotografia z córkami już jest hitem sieci!

To wyjątkowo piękne zdjęcie!

Gabriela Czernecka 23 czerwca 2020 13:03
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie męża, Roberta Lewandowskiego! Dziś piłkarz jak wielu mężczyzn w Polsce świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji jego żona zamieściła poruszającą fotografię Roberta z córeczkami Laurą i Klarą. 

Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca

Robert Lewandowski niedawno po raz drugi został ojcem. Dzisiejszy dzień jest więc dla niego bardzo ważny. Piłkarz dla swoich córeczek jest w stanie zrobić wszystko, a patrząc na ich wspólne zdjęcia nie mamy wątpliwości, że Klara i Laura są jego oczkiem w głowie. Jak mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! Anna Lewandowska przed laty: „Mama miała prostą receptę: zadaj sobie pytanie, czy mężczyzna, z którym chciałabyś być, mógłby zostać ojcem twoich dzieci. To ważna rada dla kobiety, bo chcemy mieć dzieci, jak każde małżeństwo”. Dziś para jest rodzicami dwóch pięknych dziewczynek, których każde zdjęcie na Instagramie rodziców cieszy się ogromną popularnością.

Tym razem nie mogło być inaczej. Z okazji Dnia Ojca Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcie męża z córkami. „Miłość”, podpisała najnowszą fotografię Anna Lewandowska. Widzimy, jak piłkarz trzyma na klatce piersiowej swoją młodszą pociechę Laurę, a starsza córka Klara daje mu buziaka w policzek. Wygląda na to, że córeczki zawładnęły całym jego światem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…