Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca. Fotografia z córkami już jest hitem sieci!

To wyjątkowo piękne zdjęcie!

Gabriela Czernecka 23 czerwca 2020 13:03
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie męża, Roberta Lewandowskiego! Dziś piłkarz jak wielu mężczyzn w Polsce świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji jego żona zamieściła poruszającą fotografię Roberta z córeczkami Laurą i Klarą. 

Robert Lewandowski świętuje Dzień Ojca

Robert Lewandowski niedawno po raz drugi został ojcem. Dzisiejszy dzień jest więc dla niego bardzo ważny. Piłkarz dla swoich córeczek jest w stanie zrobić wszystko, a patrząc na ich wspólne zdjęcia nie mamy wątpliwości, że Klara i Laura są jego oczkiem w głowie. Jak mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! Anna Lewandowska przed laty: „Mama miała prostą receptę: zadaj sobie pytanie, czy mężczyzna, z którym chciałabyś być, mógłby zostać ojcem twoich dzieci. To ważna rada dla kobiety, bo chcemy mieć dzieci, jak każde małżeństwo”. Dziś para jest rodzicami dwóch pięknych dziewczynek, których każde zdjęcie na Instagramie rodziców cieszy się ogromną popularnością.

Tym razem nie mogło być inaczej. Z okazji Dnia Ojca Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie piękne zdjęcie męża z córkami. „Miłość”, podpisała najnowszą fotografię Anna Lewandowska. Widzimy, jak piłkarz trzyma na klatce piersiowej swoją młodszą pociechę Laurę, a starsza córka Klara daje mu buziaka w policzek. Wygląda na to, że córeczki zawładnęły całym jego światem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!