Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner
Z ŻYCIA GWIAZD

Kylie Jenner złożyła ojcu życzenia i... wywołała burzę w internecie. Dlaczego?

Internauci są zniesmaczeni. Słusznie?

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2018 20:54
Kylie Jenner
Fot. Instagram/Kylie Jenner

W Stanach Dzień Ojca wypadał w miniony weekend. Wiele gwiazd postanowiło uczcić ten dzień, dzieląc się w sieci wyjątkowymi fotografiami z własnymi ojcami z dzieciństwa. Podobnie uczyniła Weronika Rosati czy Kylie Jenner. Niestety tak druga choć dodała naprawdę piękne zdjęcia, została skrytykowana przez internautów. Dlaczego? 

Dzień Ojca: Kylie Jenner złożyła życzenia Caitlyn

Kylie Jenner uczciła Dzień Ojca, publikując na swoim Instagramie fotografie z dzieciństwa. Na zdjęciach mamy okazję zobaczyć Kylie z siostrą, Kendall Jenner oraz Caitlyn Jenner (kiedyś Brucem Jennerem). Fotografie Kylie wzbudziły jednak kontrowersje. Jedni zachwycają się tym miłym gestem, a inni mają mieszane uczucia. W końcu Caitlyn od dwóch lat jest kobietą, skąd więc życzenia na Dzień Ojca? 

Kontrowersje wokół Caitlyn Jenner

Internauci nie najlepiej reagują na fotografie Kylie z ojcem. Przypomnijmy, że Caitlyn urodziła się jako mężczyzna. W 2013 roku, mając 64 lata postanowiła rozpocząć proces zmiany płci. Od 2015 roku oficjalnie występuje jako kobieta, posługując się imieniem Caitlyn.

Zmiana płci u Bruce'a wzbudziła spore kontrowersje w jego rodzinie. Jego córkom nie było łatwo zaakceptować tego faktu. On sam długo się zmagał z tym, czy w ogóle się tego podjąć. „Gdy masz problemy z płcią, masz tendencję do izolowania się od ludzi, boisz się powiedzieć komukolwiek. Pierwszą osobą, której powiedziałam, była moja pierwsza żona Chrystie. Było to po tym, jak wzięliśmy ślub i myślałam, że mam wszystko pod kontrolą. Była zszokowana, większość ludzi jest, ale dla mnie był to naprawdę uwalniający moment, gdy byłam szczera jak nigdy w życiu, by powiedzieć kim jestem.”

W końcu Bruce podjął decyzję po niemal trzydziestu latach zwlekania. Dziś nie żałuje. Ostatecznie córki Jenner (relacjonując to w swoich social mediach i w programie Keeping with Kardashians) przyznały, że choć nie było łatwo, zaakceptowały decyzję ojca.

Mimo tego wciąż mówią do Caitlyn "tato" i stąd życzenia Kylie na Dzień Ojca. W jednym z odcinków przyznała: „Całe życie wiedziałam, że mój ojciec jest transseksualny! Co prawda nigdy nie zostało powiedziane to szczerze, ale gdy już się wydało, po prostu nie chciałam być okłamywana. Dopóki wszyscy są szczerzy, jest mi z tym w porządku. Wciąż mówię do Caitlyn "tato". Nie jestem przeciwna, żeby mówić do niej "mamo", ale wiem, że to nie będzie dobre”, powiedziała.

Fanów celebrytki nie powinno więc dziwić,  że ta, złożyła ojcu życzenia. Kylie już jakiś czas temu podzieliła się z internautami swoimi wątpliwościami. Chodziło o to, czy nowonarodzone dziecko Kylie Jenner, ma się zwracać do Caitlyn dziadku czy babciu. Drugi zwrot zarezerwowany jest dla Kris Jenner, z kolei pierwszy wydawał się jej nieodpowiedni. Ostatecznie ustalono, że córka Kylie będzie się zwracać do niej Nana C. 

Wygląda na to, że fani Jenner nie mają czemu się dziwić. Sytuacja rodzinna ich idolki może nie jest zbyt ława, ale jeśli ona w pełni ją akceptuje i nauczyła się z tym żyć i sobie radzić, to chyba jest najważniejsze? 

 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?