1 / 11
Copyright @Jacek Dominski:REPORTER

Piotr Woźniak-Starak przestał być kawalerem! A co z innymi dziedzicami i dziedziczkami fortun? Które z najlepszych partii są do wzięcia?

 

Piotr Woźniak-Starak

Szczęśliwą żoną syna miliarderów została Agnieszka Szulim, gwiazda TVN. Ślub odbył się w mieście zakochanych – Wenecji 27 sierpnia tego roku. Syn Anny Woźniak-Starak z jej pierwszego małżeństwa, usynowiony przez jej obecnego męża, Jerzego Staraka, właściciela Polpharmy. Majątek małżeństwa wycenia się na blisko 3 miliardy złotych. Piotr zyskał sławę jako producent filmowy. Dwa lata temu odniósł niebywały sukces „Bogami” z Tomaszem Kotem. Łączono go z wieloma gwiazdami show biznesu: Alicją Bachledą Curuś czy Natalią Klimas.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie! Mamy zdjęcia!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.