1 / 11
Copyright @Jacek Dominski:REPORTER

Piotr Woźniak-Starak przestał być kawalerem! A co z innymi dziedzicami i dziedziczkami fortun? Które z najlepszych partii są do wzięcia?

 

Piotr Woźniak-Starak

Szczęśliwą żoną syna miliarderów została Agnieszka Szulim, gwiazda TVN. Ślub odbył się w mieście zakochanych – Wenecji 27 sierpnia tego roku. Syn Anny Woźniak-Starak z jej pierwszego małżeństwa, usynowiony przez jej obecnego męża, Jerzego Staraka, właściciela Polpharmy. Majątek małżeństwa wycenia się na blisko 3 miliardy złotych. Piotr zyskał sławę jako producent filmowy. Dwa lata temu odniósł niebywały sukces „Bogami” z Tomaszem Kotem. Łączono go z wieloma gwiazdami show biznesu: Alicją Bachledą Curuś czy Natalią Klimas.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie! Mamy zdjęcia!

 

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.