Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O TYM JEST GŁOŚNO

Zofia Zborowska jest w ciąży. Płeć dziecka jest już znana?

Sekret zdradziła Maja Bohosiewicz

Aleksandra Andrzejak 17 kwietnia 2021 07:57
Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Przyszłą mamę, Zofię Zborowską odwiedziły przyjaciółki. Jedna z nich zdradziła na Instagramie płeć dziecka... Co na to sama zainteresowana? Czy Maja Bohosiewicz zrobiła to celowo?

Zofia Zborowska jest w ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona jakiś czas temu podzielili się z obserwatorami wspaniałą wiadomością! Zakochani zostaną rodzicami. Z tej okazji zamieścili na Instagramie uroczą fotografię. Para rzadko opowiada w mediach o swoim związku. W stałym kontakcie pozostają ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam dzielą się najważniejszymi chwilami ze swojego życia. 

Zobacz także: Zofia Zborowska: „Gdybyśmy poznali się z Andrzejem dwa lata wcześniej, nic by z tego nie wyszło”

Maria Winiarska, Zofia Zborowska-Wrona, Viva! 5/2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Tak Zofia pozowała dla Vivy z mamą Marią Winiarską w 2021 roku

Zofia Zborowska: płeć dziecka

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona znają już płeć dziecka. Jednak tej informacji nie chcieli wyjawić. Wyręczyła ich przyjaciółka Zosi - Maja Bohosiewicz.

Po wizycie u Zosi wraz z innymi przyjaciółkami, Maja na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie, pod nim opis, a w opisie emotkę, która nie pozostawia wątpliwości. Emotka ta przedstawia dziewczynkę.

Zobacz także: Zofia Zborowska nie zagra już w serialu Tajemnica zawodowa: „Jest mi cholernie przykro”

„Kto nie złapie ciężarnej za brzuszek tego szczęście nie spotka. Jak z kominiarzem. Baba w ciąży - koniom lżej. Psy szczekają, kobieta w ciąży jedzie dalej. Gdzie kobiet w ciąży szczęść tam nie ma co jeść. Zapatrzył się jak w malowaną kobitę w ciąży! Zosia ! Wszyscy się bardzo cieszymy❤️❤️❤️❤️ i czekamy na 👩🏻‍🍼 ps. Zosia się zgodziła żeby ją trzymać za brzuch choć zwyczaj jak obcy łapią jest straszny 😜🙈”- napisała Maja. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.