Zobacz, jak wyrosła córka Marty i Michała Wiśniewskiech!

Rafał Kowalski 6 czerwca 2019 16:56

Związek Marty Mandaryny Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego zakończył się już 13 lat temu, ale para pozostaje w kontakcie – także ze względu na dzieci. Owocem gwiazdorskiego małżeństwa byli Xavier i Fabienne, którzy coraz częściej pojawiają się w mediach. Niedawno 16-latka w towarzystwie mamy pojawiła się na otwarciu salonu urody. Niektórym ciężko było Fabienne poznać!

Jak wygląda Fabienne Wiśniewska?

Córka Michała Wiśniewskiego została zapamiętana w naszych głowach jako mała, urocza dziewczynka. Ale po tamtej kilkulatce nic już nie zostało. Dziś córka Michała Wiśniewskiego to 16-letnia pasjonatka tańca, która wie czego chce od życia. W jednym z wywiadów Mandaryna zdradziła, że Fabienne planuje związać przyszłość albo z tańcem, albo… z robieniem tatuaży! Sama nastolatka przyznała, że z taty ma poczucie humoru, ale ogólnie bliżej jej pasjami i charakterem do mamy.

Córka Michała i Marty Wiśniewskich ujawiła też, jak radzi sobie z hejtem. – Czasami robi mi się przykro, gdy ktoś wypomina mi błędy moich rodziców, na które ja nie miałam wpływu. Ale bronię mamy – wyznała Fabienne w Dzień Dobry TVN.

A jak dzisiaj wygląda? Zobaczcie zdjęcia zrobione kilkanaście godzin temu. Własny, mocny styl, długie rockowe włosy i nie za duży uśmiech. Fabienne Wiśniewska wyrosła w mgnieniu oka! 

1/5
Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
1/5

Fabienne Wiśniewska coraz częściej pojawia się w show-biznesie

2/5
Mandaryna, Fabienne Wiśniewska
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
2/5

Kolejny raz przed kamerami towarzyszyła jej mama

3/5
Dzieci i partner Mandaryny, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski
Copyright @Instagram
3/5

Mandaryna, Fabienne, Xavier i nowy partner wokalistki i tancerki mają świetny kontakt

4/5
Fabienne Wiśniewska z tatą
Copyright @Instagram
4/5

Michał Wiśniewski także często dzieli się na Instagramie zdjęciami z Fabienne. Tu jeszcze z dredach

5/5
Dzieci i partner Mandaryny, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski
Copyright @Artur Zawadzki/REPORTER
5/5

Ależ ona wyrosła! Myślicie, że Fabienne (pierwsza od lewej) pójdzie w ślady rodziców?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.