VIDEO VIVY!

„Mój syn często pytał o wujka Maćka”. Maciej Stuhr opiekował się dziećmi Mai Ostaszewskiej? 

Nie wiedzieliśmy, że oni się przyjaźnią...

Rafał Kowalski 17 lutego 2019 07:01

Premiera kolejnego sezonu serialu Diagnoza okazała się świetną okazją do porozmawiania z aktorami występującymi w produkcji. Naszej kamerze udało się zarejestrować rozmowę z Mają Ostaszewską, która od półtora roku wciela się w postać Anny Nowak. Aktorka zdradziła nam, jakie zwyczaje ona i jej koledzy mają na planie. Ponadto dowiedzieliśmy się co nieco o pracy z Maćkiem Stuhrem, który dołączył do obsady.

Dzieci Mai Ostaszewskiej, ich przyjaźń z Maćkiem Stuhrem

Aktor na ekranie wcieli się w rolę pediatry. Okazuje się, że także w prawdziwym życiu Maciej Stuhr uwielbia kontakt z dziećmi, o czym nieraz przekonały się pociechy Mai Ostaszewskiej. Franciszkowi i Janinie zdarzało się bowiem podglądać pracę mamy, a ponieważ przy tych samych projektach pracował syn Jerzego Stuhra, to szybko stał się on dla dzieci gwiazdy Diagnozy ulubionym wujkiem!

Czym zaskarbił sobie sympatię dzieci Mai Ostaszewskiej? Odpowiedź w powyższym wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.