VIDEO VIVY!

„Mój syn często pytał o wujka Maćka”. Maciej Stuhr opiekował się dziećmi Mai Ostaszewskiej? 

Nie wiedzieliśmy, że oni się przyjaźnią...

Rafał Kowalski 17 lutego 2019 07:01

Premiera kolejnego sezonu serialu Diagnoza okazała się świetną okazją do porozmawiania z aktorami występującymi w produkcji. Naszej kamerze udało się zarejestrować rozmowę z Mają Ostaszewską, która od półtora roku wciela się w postać Anny Nowak. Aktorka zdradziła nam, jakie zwyczaje ona i jej koledzy mają na planie. Ponadto dowiedzieliśmy się co nieco o pracy z Maćkiem Stuhrem, który dołączył do obsady.

Dzieci Mai Ostaszewskiej, ich przyjaźń z Maćkiem Stuhrem

Aktor na ekranie wcieli się w rolę pediatry. Okazuje się, że także w prawdziwym życiu Maciej Stuhr uwielbia kontakt z dziećmi, o czym nieraz przekonały się pociechy Mai Ostaszewskiej. Franciszkowi i Janinie zdarzało się bowiem podglądać pracę mamy, a ponieważ przy tych samych projektach pracował syn Jerzego Stuhra, to szybko stał się on dla dzieci gwiazdy Diagnozy ulubionym wujkiem!

Czym zaskarbił sobie sympatię dzieci Mai Ostaszewskiej? Odpowiedź w powyższym wideo. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.