Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Justyna Żyła pokazała zdjęcie z dziećmi. Jakub to wierna kopia taty!

Rodzinna fotografia już podbija internet!

Gabriela Czernecka 2 czerwca 2020 09:45
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Polskie gwiazdy Dzień Dziecka 2020 uczciły także na Instagramie. W social mediach pojawiła się masa fotografii, na których przedstawiciele polskiego show-biznesu podzieliły się w sieci zdjęciami swoich pociech. Niezwykłe rodzinne ujęcia pięknych chwil pojawiły się m.in. na profilu Ani i Roberta Lewandowskich, Doroty Gardias, Anny Wendzikowskiej czy Kasi Cichopek. Do grona znanych dołączyła także Justyna Żyła, która podzieliła się fotografią z dziećmi - synem Jakubem i córeczką Karoliną. Internauci nie mają wątpliwości, że Kuba to wierna kopia taty! A jak wygląda córka Justyny Żyły? Zobaczcie sami!

Dzieci Justyny Żyły - jak wyglądają

Justyna Żyła po rozstaniu z Piotrem Żyłą bardzo długo szukała równowagi w swoim życiu. Przez ten czas wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, wzięła udział w sesji Playboya i poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Dostała nawet własny program i po jakimś czasie, doszła do porozumienia z byłym mężem. Przede wszystkim jednak skupiła się na sobie oraz ukochanych dzieciach, które zawsze były dla niej najważniejsze. „Kiedyś ktoś powiedział, że trauma rozwodu jest porównywana do śmierci bliskiej osoby. Chyba tak. Rozstanie, rozpad mojej rodziny to było dla mnie ciężkie przeżycie. Najcięższe”, mówiła w wywiadzie dla magazynu VIVA! w sierpniu 2019 roku.

Dziś jako szczęśliwa mama co jakiś czas dzieli się fotografiami swoich dzieci, ciesząc się z ich małych sukcesów. Teraz z okazji Dnia Dziecka dodała ich najnowsze zdjęcie: „Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia dziecka. Jak dobrze, że was mam. Kocham najbardziej na świecie”, podpisała fotografię, na której widzimy syna i córkę Justyny Żyły. Syn Jakub to zdaniem internautów wierna kopia taty, a córeczka Karolina, jak czytamy w komentarzach „ma mamy oczy”. Zobaczcie, jak wyglądają dzieci Justyny Żyły!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.