Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Słowa Cristiano Ronaldo o ciąży partnerki rozwiały wszelkie wątpliwości. Co powiedział piłkarz?

Konrad Szczęsny 19 lipca 2017 19:00
Cristiano Ronaldo, Georgia Rodriguez, dzieci Cristiano Ronaldo, ciąża Georginy Rodriguez
Fot. East News

Cristiano Ronaldo jest już ojcem trójki dzieci: syna Cristiano Ronaldo Juniora i bliźniąt: Evy oraz Mateo, które urodziły się w czerwcu 2017 r. Wszystko jednak wskazuje na to, że to nie koniec rewolucji w życiu prywatnym piłkarza. Jego partnerka, z którą spotyka się od jesieni zeszłego roku... jest w ciąży! Piłkarz potwierdził to w najnowszym wywiadzie. Co dokładnie powiedział?

 

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

 

Cristiano Ronaldo o ciąży przyszłej żony, Georginy Rodriguez

 

Cristiano Ronaldo nie był co prawda zbyt wylewny, ale postanowił raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat ciąży obecnej partnerki (według niektórych źródeł nawet narzeczonej) Georginy Rodriguez. Falę spekulacji wywołało ich wspólne zdjęcie zamieszczone na Instagramie w maju tego roku, na którym piłkarz trzyma rękę na wyraźnie zaokrąglonym brzuszku partnerki. Jeśli dodać do tego ich wspólne fotografie
z gorących wakacji na Ibizie nic dziwnego, że media prześcigały się w doniesieniach na temat ciąży hiszpańskiej modelki. Teraz wszystko stało się jasne.

 

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo zostanie ojcem
Fot. East News

 

Na pytanie dziennikarza gazety „El Mudno” dotyczące tego, czy Cristiano cieszy się, że po raz czwarty zostanie ojcem, odpowiedział:

Tak, bardzo się cieszę”. Po raz pierwszy na łamach mediów skomentował również fakt, że niedawno został ojcem bliźniąt, dziewczynki o imieniu Eva i chłopca, którego nazwał Mateo.

Są piękne, jestem szczęśliwy”, zadeklarował.

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

 

Dzieci Cristiano Ronaldo

 

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w czerwcu 2010 r., gdy na świat przyszedł jego syn Cristiano Ronaldo Jr. Chłopca urodziła prawdopodobnie Portugalka na stałe mieszkająca w USA (stamtąd po porodzie odebrała i przewiozła go do Hiszpanii matka piłkarza, Dolores dos Santos). Po raz drugi Cristiano Ronaldo został ojcem w czerwcu tego roku. Tak jak w przypadku pierworodnego syna, bliźnięta, które przyszły na świat, urodziła surogatka. To o tyle dziwne, że... Georgina Rodriguez jest w szóstym miesiącu ciąży, zatem urodzi na przełomie września i października (według wszelkiego prawdopodobieństwa będzie to dziewczynka). 

 

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

 

Georgina Rodriguez zostanie żoną Cristiano Ronaldo?

 

Hiszpańskie i portugalskie media twierdzą, że Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez staną na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku, prawdopodobnie po wakacjach lub jeszcze w ich trakcie!

 

Polecamy też: Oto nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo. Kim jest Georgina Rodriguez?

 

Polecamy też: Cristiano Ronaldo bierze ślub z modelką Georginą Rodriguez! Para wyznaczyła już datę uroczystości

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.