Dziś zmierzą się z Argentyną

VIVA! 21 września 2018 19:00

Polscy siatkarze jak zawsze nie zawodzą! Biało-czerwoni idą jak burza i już dziś rozpoczną zmagania drugiej rundy mistrzostw świata. O godzinie 19:40 zmierzą się z Argentyną, z którą nie przegrali w oficjalnej grze od 2002 roku. Zrobiliśmy mały research i okazało się, że niestety... prawie wszyscy ją zajęci. To jednak nie przeszkadza nam, aby mocno trzymać kciuki za polską drużynę. Tym bardziej, że od początku mundialu Michał Kubiak, nasz kapitan zmaga się z zatruciem pokarmowym i przeziębieniem. Czy zobaczymy go dzisiaj na boisku? Mamy nadzieję, że tak! 

Zobaczcie zdjęcia siatkarzy. My jesteśmy nimi zachwyceni!  

1/6
Fabian Drzyzga
Copyright @instagram@fabian_drzyzga_11
1/6

Fabian Drzyzga w polskiej reprezentacji gra z numerem jedenaście. Siatkarz w marcu tego roku podzielił się z fanami szczęśliwą wiadomośćią, mianowicie że zostanie ojcem. Żoną 28-latka jest Monika, która zajmuje się wizażem. 

2/6
Marcin Komenda
Copyright @instagram@marcin_komenda
2/6

Marcin Komenda gra z numerem cztery. Siatkarz ma 22 lata i 198 cm wzrostu! Serce siatkarza również jest zajęte. Jego wybranka ma na imię Asia i zajmuje się makijażem permanentnym i stylizacją brwi.

3/6
Bartosz Bednarz
Copyright @instagram@bednii
3/6

Bartosz Bednorz w reprezentacji Polski gra od 2015 roku. W tym roku 24-latek dołączył również do Azimutu Moden. Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 30 tys. osób brak jest zdjęć z partnerką. Ale można znaleźć urocze z... kotami! 

4/6
Jakub Kochanowski
Copyright @instagram@kuba_kochan
4/6

Jakub Kochanowski marzył o karierze piłkarza, jednak los zdecydował inaczej. 21-latek z Giżycka to jeden z największych talentów polskiej siatkówki. Na profilu Instagramowym Kuby można znaleźć zdjęcia z dziewczyną, co mówi nam, że serce jego jest już zajęte.

5/6
Piotr Nowakowski
Copyright @instagram@pit_nowakowski
5/6

Piotr Nowakowski to jeden z dwóch najstarszych siatkarzy reprezentacji Polski. 30-latek gra z numerem jeden, wołają na niego Cichy Pit. Siatkarz od 2015 roku ma żonę. W 2017 roku na świat przyszła ich córka Oliwia. 

6/6
Jan Nowakowski
Copyright @no.wakowski
6/6

Jan Nowakowski od kilku lat jest związany z siatkarką Martyną Grajber. Siatkarz ma 24 lata i 202 cm wzrostu! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…