Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”"
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS Znamy datę premiery i tytuł drugiej książki Karoliny Szostak! Czego będzie dotyczyła?

Konrad Szczęsny 3 czerwca 2017 06:30
Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”"
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

Karolina Szostak dzięki stosowaniu postu dr Dąbrowskiej od 2016 r. do teraz schudła 30 kilogramów. Prezenterka zdradziła kulisy tego procesu w książce „Moja spektakularna metamorfoza”, która miała premierę w kwietniu 2017 r. Okazuje się, że dziennikarka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i już jesienią na rynku ukaże się jej druga książka! Jaki będzie nosiła tytuł i czego będzie dotyczyła?

Przeczytaj też: Czy po spektakularnej metamorfozie chce się zakochać? Tylko u nas fragmenty książki Karoliny Szostak

Druga książka Karoliny Szostak

Jak udało nam się dowiedzieć, druga książka Karoliny Szostak będzie nosiła tytuł „Mój spektakularny detoks” i na rynku ukaże się już pod koniec września. Prezenterka wraz z Martą Kordyl opowie w niej o tym, jak po stosowaniu postu dr Dąbrowskiej uniknąć efektu jo-jo. Założenia tej kuracji są takie, że post można przeprowadzić tylko raz w roku (trwa on 42 dni). Później, raz na trzy miesiące, stosuje się dwutygodniowe „przypominajki”, czyli spożywa się ponownie zalecane przez dr Dąbrowską produkty, żeby organizm zapamiętał, jak na nie reaguje. Karolina Szostak zdradzi w drugiej książce, jak dwutygodniowy detoks, powtarzany co trzy miesiące, może uchronić organizm przed efektem jo-jo.

Zobacz też: Karolina Szostak schudła 30 kilogramów. Nam zdradziła sekrety swojej diety! Zobacz ekskluzywne wideo

W książce znajdą się również przepisy. Autorki pokażą specjalne dania i zdradzą tajniki ich przygotowania tak, aby każdy, kto zdecyduje się na detoks, nie był znużony menu, do którego musi się stosować (a jest ono dosyć monotonne, bo składa się z wybranych owoców i warzyw). Z jednej strony osoba na poście dr Dąbrowskiej może przygotowywać potrawy sama, z drugiej, tak jak Karolina Szostak, skorzystać z oferty firmy cateringowej (w przypadku prezenterki jest to Przełom w odżywianiu) i stosować tzw. dietę pudełkową.

Karolina zaczęła regularnie ćwiczyć, co można zobaczyć w jej nowym programie  na PolsatSport.pl „Po zdrowie z Karoliną i Martą”, w którym dziewczyny razem ze sportowcami i gwiazdami show-biznesu  będą nie tylko gotowały zdrowe dania, ale także będą „próbowały” różnych dyscyplin sportu. Dlatego w książce nie może oczywiście zabraknąć rozdziału poświęconego sportowi.   

Polecamy też: Karolina Szostak wydaje książkę o swojej metamorfozie! Zdradziła w niej sekret szczupłej sylwetki

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.