drew
Fot. Getty images
ZE ŚWIATA URODY

Najlepszy środek na niedoskonałości cery zdaniem Drew Barrymore…?

Zobacz, jaka roślina pomaga aktorce!

Aleksandra Tylińska 31 maja 2018 15:01
drew
Fot. Getty images

Amerykańska aktorka i matka dwójki dzieci – Drew Barrymore, którą znacie z takich filmów, jak Aniołki Charliego, Kobiety pragną bardziej czy Wszyscy mają się dobrze, ostatnio zaciekawiła media swoimi niekonwencjonalnymi metodami radzenia sobie z niedoskonałościami skóry. Aktorka prowadzi także własną firmę kosmetyczną i lubi dzielić się w mediach społecznościowych swoimi nietypowymi urodowymi trikami. Zobaczcie co tym razem poleciła!

Co się stało Drew Barrymore?

Aktorka pokazała się na swoim Instagramie z czerwoną plamą na policzku, która jak twierdzi, pojawiła się w wyniku ukąszenia owada lub reakcji alergicznej. Drew Barrymore stosowała różne kremy oraz żel aloesowy, jednak nic nie przynosiło pożądanych efektów. Co ciekawe aktorka znalazła najprostsze i jak się okazało najlepsze rozwiązanie w… swoim ogródku!

Co poleca aktorka na niedoskonałości?

Drew Barrymore na swoim Instagramie zarzekała się, że to właśnie miąższ z aloesu, który rośnie na jej posesji pomógł z niechcianym wypryskiem. Jak napisała aktorka, już po kilku godzinach od przyłożenia rośliny na skórę - aloes stał się czerwony, jakby w rana była przez niego wsysana. Drew Barrymore zauważyła widoczną różnicę – niedoskonałość stała się delikatniejsza, dnia następnego o wiele bledsza, a później… zupełnie zniknęła!

My kochamy kojące właściwości aloesu. A Wy, jesteście zwolennikami domowych metod radzenia sobie z wypryskami czy preferujecie apteczne kosmetyki?

 

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.