drew
Fot. Getty images
ZE ŚWIATA URODY

Najlepszy środek na niedoskonałości cery zdaniem Drew Barrymore…?

Zobacz, jaka roślina pomaga aktorce!

Aleksandra Tylińska 31 maja 2018 15:01
drew
Fot. Getty images

Amerykańska aktorka i matka dwójki dzieci – Drew Barrymore, którą znacie z takich filmów, jak Aniołki Charliego, Kobiety pragną bardziej czy Wszyscy mają się dobrze, ostatnio zaciekawiła media swoimi niekonwencjonalnymi metodami radzenia sobie z niedoskonałościami skóry. Aktorka prowadzi także własną firmę kosmetyczną i lubi dzielić się w mediach społecznościowych swoimi nietypowymi urodowymi trikami. Zobaczcie co tym razem poleciła!

Co się stało Drew Barrymore?

Aktorka pokazała się na swoim Instagramie z czerwoną plamą na policzku, która jak twierdzi, pojawiła się w wyniku ukąszenia owada lub reakcji alergicznej. Drew Barrymore stosowała różne kremy oraz żel aloesowy, jednak nic nie przynosiło pożądanych efektów. Co ciekawe aktorka znalazła najprostsze i jak się okazało najlepsze rozwiązanie w… swoim ogródku!

Co poleca aktorka na niedoskonałości?

Drew Barrymore na swoim Instagramie zarzekała się, że to właśnie miąższ z aloesu, który rośnie na jej posesji pomógł z niechcianym wypryskiem. Jak napisała aktorka, już po kilku godzinach od przyłożenia rośliny na skórę - aloes stał się czerwony, jakby w rana była przez niego wsysana. Drew Barrymore zauważyła widoczną różnicę – niedoskonałość stała się delikatniejsza, dnia następnego o wiele bledsza, a później… zupełnie zniknęła!

My kochamy kojące właściwości aloesu. A Wy, jesteście zwolennikami domowych metod radzenia sobie z wypryskami czy preferujecie apteczne kosmetyki?

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?