Baron
Fot. Instagram @alekbaron
METAMORFOZY GWIAZD

Baron z Afromental już tak nie wygląda! Muzyk zmienił swoją charakterystyczną fryzurę

Co na to Julia Wieniawa? Jest komentarz!

Rafał Kowalski 30 kwietnia 2019 06:50
Baron
Fot. Instagram @alekbaron

Aleksander Milwiw-Baron z Afromental przyzwyczaił nas, że od wielu lat jest wierny swojemu stylowi. Ekstrawaganckie buty, modne i nowoczesne ubrania oraz przede wszystkim długie, ciemne dredy – to znaki rozpoznawcze ukochanego Julii Wieniawy. Okazuje się jednak, że nowy związek to i zmiany na głowie. Baron pokusił się o ścięcie dredów i ich częściowe przefarbowanie…

Metamorfoza Barona

Fani muzyka zastanawiali się, czy zmienił on swój wizerunek dla Julii Wieniawy. Bardziej prawdopodobnym powodem wydaje się jednak rozpoczynająca się dla Afromental trasa koncertowa, na której Baron może prezentować się w nowej odsłonie. Wczoraj odbył się pierwszy koncert, na którym 35-latek pokazał wielbicielom skrócone i przefarbowane na bardzo jasny blond dredy.

Metamorfoza miała miejsce chwilę wcześniej w warszawskiej pracowni dredziarskiej Agnieszki Kubik. Jak internauci zareagowali na nową fryzurę muzyka? Bardzo dobrze! „Super to wygląda”, „W połowie blondynka!”, to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci. Najważniejszym był chyba jednak ten od Julii Wieniawy… „Yaaaassss babeeee <3”, napisała aktorka.

A co Wy sądzicie o dwukolorowych dredach Barona? 

Baron obciął dredy
Fot. InstaStories

Julia Wieniawa i Baron na wakacjach
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?