Lukas Podolski stracił babcię
Fot. Instagram/@poldi_official
POŻEGNANIE

„Będę myślał o naszych pięknych chwilach, zawsze będziesz przy mnie”

Lukas Podolski pożegnał ukochaną babcię

Olga Figaszewska 19 grudnia 2019 13:29
Lukas Podolski stracił babcię
Fot. Instagram/@poldi_official

To trudny czas dla Lukasa Podolskiego... Łączyła ich wyjątkowa więź. Były reprezentant Bayernu Monachium pożegnał najbliższa mu osobę. Ukochana babcia Lukasa Podolskiego zmarła.

Nie żyje babcia Lukasa Podolskiego

Urodzony w Gliwicach, były piłkarski reprezentant Niemiec poinformował fanów o śmierci swojej babci za  pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jego Instagramie pojawił się pożegnalny wpis w języku niemieckim. To babcia uczyniła go tym, kim jest. To ona grała z nim piłką i wierzyła w jego umiejętności. Cieszyła się z każdych sukcesów i wspierała w trudnych momentach.

„Byłaś dla mnie kimś więcej niż tylko babcią. Uważałaś na mnie, gotowałaś dla mnie pyszności. Jako mały chłopiec grałem z Tobą w piłkę. Uczyniłaś mnie tym, kim jestem. Zawsze wierzyłaś we mnie i moje marzenia. Razem zdobyliśmy ten medal mistrzostw świata! Byłaś taka dumna. Teraz już Cię nie ma, a to sprawia, że jestem więcej niż tylko smutny. Będę myślał o naszych wspólnych pięknych chwilach, zawsze będziesz przy mnie. Kocham Cię całym sercem! Spoczywaj w pokoju tam na górze! Tęsknie za Tobą”, napisał Lukas Podolski.

Sportowiec dodał również wspólne zdjęcie z najbliższą mu osobą. Na fotografii pozuje z babcią i złotym medalem zdobytym podczas Mistrzostw Świata z 2014 roku. 

Fani w licznych komentarzach składają piłkarzowi wyrazy współczucia.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poldi ✌🏼 #teamlab #tokyo #japan

Post udostępniony przez Lukas Podolski (@poldi_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.