Książę William i księżna Kate z trzecim dzieckiem
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Coraz więcej dowodów świadczy o tym, że księżna Kate jest w czwartej ciąży!

Kiedy ogłosi radosną nowinę?

Weronika Kostyra 19 września 2019 16:29
Książę William i księżna Kate z trzecim dzieckiem
Fot. East News

Informacją o czwartej ciąży księżnej Kate nie została oficjalnie potwierdzona przez dwór królewski. Plotki krążą jednak od miesięcy i pojawia się jednak coraz więcej sygnałów świadczących o tym, że William i Kate niedługo ponownie mogą zostać rodzicami. Co na to wskazuje?

Dowody na czwartą ciążę księżnej Kate

Książęca para Cambridge wychowuje troje dzieci: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ich rodzina się powiększy. Bukmacherzy są przekonani, że książęca para Cambridge lada chwila ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka. Mówi się, że radosna nowina zostanie przekazana światu do końca tego roku. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia księżnej, a także słowa księżniczki Charlotte, która zdradziła dzieciom w szkole, że jej mama niedługo urodzi dziewczynkę. Brytyjskie media dotarły do jeszcze jednej informacji – księżna jest najprawdopodobniej w ciąży bliźniaczej i urodzi dwie dziewczynki!

Uwagę zwraca też zachowanie księżnej. Podczas pełnienia swoich obowiązków i publicznych wystąpień księżna wydaje się nerwowa i zamyślona. Ożywia się, kiedy ma do czynienia z dziećmi. Chętnie poświęca im uwagę, bawi się, a nawet z nimi tańczy. Na początku tego roku, kiedy książę William i Kate odwiedzili Irlandię Północną, księżna spotkała urocze dziecko i przyznała: „Kiedy patrzę na te maleństwa budzi się we mnie instynkt macierzyński. Wtedy zrozumieliśmy, że informacja o czwartej ciąży to tylko kwestia czasu.

Kiedy William i Kate wspólnie odprowadzili swoje dzieci pierwszego dnia szkoły, wielu zauważyło, że księżna nieznacznie zmieniła wygląd. Księżna Cambridge miała nowy kolor włosów. Doświadczenie jej poprzednich ciąż pokazuje, że zawsze zmieniła swoją fryzurę przed ogłoszeniem ciąży. Chciała w ten sposób chociaż na pewien czas odwrócić uwagę od swojego brzucha.

Kolejną wskazówką jest zamknięty kalendarz księżnej. W najbliższym czasie nie ma ona zaplanowanych niemal żadnych publicznych wystąpień. Na początku poprzednich ciąż księżna zawsze cierpiała z powodu silnych objawów hyperemesis gravidarum. To najostrzejsza odmiana występujących w ciąży nudności i wymiotów. Szczególnie utrudnia to funkcjonowanie w pierwszych miesiącach stanu błogosławionego. W poprzednich ciążach Kate była kilka razy zmuszona do odwołania swoich zobowiązań, dlatego tym razem mogła od razu zaplanować sobie przerwę. Jak pisał jakiś czas temu Daily Mail, chęć posiadania jeszcze jednego dziecka wzmogła u Kate ciąża Meghan.  Radosna nowina i narodziny Archiego ponownie rozbudziły w księżnej Cambridge instynkt macierzyński i jak pisał Daily Mail: „Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości”.

Specjalistka od mowy ciała Judi James zwróciła również uwagę na to, że księżna Kate ostatnio często dotyka swojego brzucha. Według James to ten sam gest, jaki wykonują przyszłe matki. Instynktownie osłaniają one swój brzuch. Można to było zauważyć w czasie ciąży księżnej Meghan.

Pałac nadal nie odniósł się do plotek, którymi żyją media i fani brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy doczekamy się tego już niedługo? 

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.