Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński
Z Życia Gwiazd

Dorota Wellman zdradziła przepis na udane małżeństwo! 

Co myśli o kłótniach?

Monika Katarzyna Krupska 2 sierpnia 2018 10:29
Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński

Mało kto wie, że Dorota Wellman od lat jest szczęśliwą mężatką! Dziennikarka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Ale tym razem zrobiła jednak wyjątek i dziennikowi Fakt zdradziła przepis na udane małżeństwo i opowiedziała o tym, jakim jest partnerem!  

Małżeństwo Doroty Wellman 

„Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję”, powiedziała tabloidowi. 

Dodała, że w małżeństwie ważne jest to, aby głośno się kłócić i nie gromadzić złych emocji. „W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią”, wyznała.

Dorota żoną Krzysztofa Wellmana jest już 31 lat! Para ma jedno dziecko - syna Jakuba. Analizując wypowiedź Doroty i patrząc na jej długi staż małżeństwa nie wątpimy, że jest w tym nawet więcej, niż ziarenko prawdy. A jaka jest wasza recepta na udany związek?  

Forbes, lista najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Kożuchowska
Fot. VIVA!

Dorota Wellman z rodziną, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.