Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński
Z Życia Gwiazd

Dorota Wellman zdradziła przepis na udane małżeństwo! 

Co myśli o kłótniach?

Monika Katarzyna Krupska 2 sierpnia 2018 10:29
Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński

Mało kto wie, że Dorota Wellman od lat jest szczęśliwą mężatką! Dziennikarka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Ale tym razem zrobiła jednak wyjątek i dziennikowi Fakt zdradziła przepis na udane małżeństwo i opowiedziała o tym, jakim jest partnerem!  

Małżeństwo Doroty Wellman 

„Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję”, powiedziała tabloidowi. 

Dodała, że w małżeństwie ważne jest to, aby głośno się kłócić i nie gromadzić złych emocji. „W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią”, wyznała.

Dorota żoną Krzysztofa Wellmana jest już 31 lat! Para ma jedno dziecko - syna Jakuba. Analizując wypowiedź Doroty i patrząc na jej długi staż małżeństwa nie wątpimy, że jest w tym nawet więcej, niż ziarenko prawdy. A jaka jest wasza recepta na udany związek?  

Forbes, lista najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Kożuchowska
Fot. VIVA!

Dorota Wellman z rodziną, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?