Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński
Z Życia Gwiazd

Dorota Wellman zdradziła przepis na udane małżeństwo! 

Co myśli o kłótniach?

Monika Katarzyna Krupska 2 sierpnia 2018 10:29
Dorota Wellman, Viva!, 4/2007
Fot. Krzysztof Opaliński

Mało kto wie, że Dorota Wellman od lat jest szczęśliwą mężatką! Dziennikarka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. Ale tym razem zrobiła jednak wyjątek i dziennikowi Fakt zdradziła przepis na udane małżeństwo i opowiedziała o tym, jakim jest partnerem!  

Małżeństwo Doroty Wellman 

„Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję”, powiedziała tabloidowi. 

Dodała, że w małżeństwie ważne jest to, aby głośno się kłócić i nie gromadzić złych emocji. „W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią”, wyznała.

Dorota żoną Krzysztofa Wellmana jest już 31 lat! Para ma jedno dziecko - syna Jakuba. Analizując wypowiedź Doroty i patrząc na jej długi staż małżeństwa nie wątpimy, że jest w tym nawet więcej, niż ziarenko prawdy. A jaka jest wasza recepta na udany związek?  

Forbes, lista najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, Dorota Wellman, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Kożuchowska
Fot. VIVA!

Dorota Wellman z rodziną, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?