Dorota Wellman, VIVA!, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman ostro o pracy w telewizji: „Rzucają mi kłody pod nogi! Straciłam wszystkie najlepsze programy”

Konrad Szczęsny 6 kwietnia 2017 18:45
Dorota Wellman, VIVA!, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe

Dorota Wellman przechodzi ostatnio trudne chwile. Prezenterka zmaga się z problemami zdrowotnymi: w lutym przeszła operację barku i musi przebyć długą i wyczerpującą rehabilitację. Okazuje się, że to nie jedyny problem dziennikarki. W najnowszym wywiadzie Wellman zwierzyła się, że również jej życie zawodowe dalekie jest od ideału.

Polecamy też: Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia: „Musiałam poddać się zabiegowi, nie chcę być kaleką”

oraz: Dorota Wellman zasłabła na planie „Dzień Dobry TVN”! Jaki jest jej stan zdrowia?

Dorota Wellman o pracy w „Dzień Dobry TVN” 

Dorota Wellman przyznała, że jest rozczarowana swoją ścieżką zawodową. Z jednej strony prezenterka w ciągu wielu lat spotykała się nie tylko z nieżyczliwością ludzi, lecz także w gorzkich słowach skomentowała swoją dotychczasową karierę telewizyjną. 

„W zawodzie, jaki wykonuję, to codzienność, że ktoś rzuca mi kłody pod nogi. Staram się jednak nie przejmować tym, że ktoś próbuje mi zaszkodzić. Zawiodłam się zarówno na ludziach, jak i na pracy. Straciłam programy, na których mi zależało, nie udało mi się zrealizować różnych planów, do których już nie ma szans powrócić”, zwierzyła się Wellman w rozmowie z „Super Expressem”.

Kariera Doroty Wellman

Do tej pory prezenterka była związana m.in. z Radiem Eska, Zet i Tok FM, Kolor, Nową Telewizją Warszawa, TVP1, TVP2 i Polsatem. Od 2011 r. do 2015 r. prowadziła w TVN Style „Miasto Kobiet”: początkowo z Magdą Mołek, następnie z Pauliną Młynarską. Od września 2007 r. jest współprowadzącą „Dzień Dobry TVN”, wraz z Marcinem Prokopem.

Polecamy także: Jaka jest prywatnie i czy inna niż Dorota Wellman, którą od 30 lat oglądamy w telewizji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?