Dorota Wellman, VIVA!, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman ostro o pracy w telewizji: „Rzucają mi kłody pod nogi! Straciłam wszystkie najlepsze programy”

Konrad Szczęsny 6 kwietnia 2017 18:45
Dorota Wellman, VIVA!, Dzień Dobry TVN
Fot. Materiały prasowe

Dorota Wellman przechodzi ostatnio trudne chwile. Prezenterka zmaga się z problemami zdrowotnymi: w lutym przeszła operację barku i musi przebyć długą i wyczerpującą rehabilitację. Okazuje się, że to nie jedyny problem dziennikarki. W najnowszym wywiadzie Wellman zwierzyła się, że również jej życie zawodowe dalekie jest od ideału.

Polecamy też: Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia: „Musiałam poddać się zabiegowi, nie chcę być kaleką”

oraz: Dorota Wellman zasłabła na planie „Dzień Dobry TVN”! Jaki jest jej stan zdrowia?

Dorota Wellman o pracy w „Dzień Dobry TVN” 

Dorota Wellman przyznała, że jest rozczarowana swoją ścieżką zawodową. Z jednej strony prezenterka w ciągu wielu lat spotykała się nie tylko z nieżyczliwością ludzi, lecz także w gorzkich słowach skomentowała swoją dotychczasową karierę telewizyjną. 

„W zawodzie, jaki wykonuję, to codzienność, że ktoś rzuca mi kłody pod nogi. Staram się jednak nie przejmować tym, że ktoś próbuje mi zaszkodzić. Zawiodłam się zarówno na ludziach, jak i na pracy. Straciłam programy, na których mi zależało, nie udało mi się zrealizować różnych planów, do których już nie ma szans powrócić”, zwierzyła się Wellman w rozmowie z „Super Expressem”.

Kariera Doroty Wellman

Do tej pory prezenterka była związana m.in. z Radiem Eska, Zet i Tok FM, Kolor, Nową Telewizją Warszawa, TVP1, TVP2 i Polsatem. Od 2011 r. do 2015 r. prowadziła w TVN Style „Miasto Kobiet”: początkowo z Magdą Mołek, następnie z Pauliną Młynarską. Od września 2007 r. jest współprowadzącą „Dzień Dobry TVN”, wraz z Marcinem Prokopem.

Polecamy także: Jaka jest prywatnie i czy inna niż Dorota Wellman, którą od 30 lat oglądamy w telewizji?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.