Dorota Wellman
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/ LAF AM
TELEWIZJA

Ostre słowa Doroty Wellman na antenie Dzień Dobry TVN

Dziennikarka ostro zareagowała na słowa stylisty! O co poszło?

Gabriela Czernecka 26 lutego 2018 17:00
Dorota Wellman
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/ LAF AM

Dorota Wellman oburzona słowami stylisty Adama Chowańskiego. W porannym programie Dzień Dobry TVN dziennikarka rozmawiała na temat tego, jak dobierać ubrania dla kobiet o krągłych kształtach. Dorota Wellman ostro zareagowała na słowa stylisty. Powiedział o jedno słowo za dużo. O co poszło?

Dorota Wellman oburzona słowami stylisty

Dorota Wellman w porannym programie Dzień Dobry TVN ostro skomentowała słowa stylisty Adama Chowańskiego. Mężczyzna na antenie TVN radził, jak za pomocą odpowiednich kolorów i wzorów można zmanipulować ludzkie oko. Stylista pokazał m.in. sposób na to, jak za pomocą deseni ukształtować sylwetkę. 

Do rozmowy włączył się także Marcin Prokop, który poprosił, by ekspert modowy wskazał, w jaki sposób kobiety o obfitych kształtach, mogą za pomocą odpowiednich kolorów i wzorów wyglądać na smuklejsze. Udzielając odpowiedzi stylista użył słowa, które oburzyło Dorotę Wellman. „Nie wolno przesadzać z wielkością wzorów. One powinny być dopasowane do gabarytów, że tak powiem brzydkom, gabarytów obiektu.

Na odpowiedź Doroty Wellman, gospodyni Dzień Dobry TVN długo nie trzeba było czekać. „Gabaryty to są proszę pana, jak się wywozi śmieci”, stwierdziła Wellman. Stylista natychmiast się poprawił i użył słowa „krągłości”, to jednak niesmak pozostał... Sama Wellman zadowolona reakcją mężczyzny odpowiedziała „Brawo Ty!”.

Dorota Wellman w ostrych słowach o...

Dziennikarka Dorota Wellman słynie z tego, że głośno wyraża swoje poglądy. Jakiś czas temu zabrała głos w sprawie okładki Wysokich Obcasów  z hasłem Aborcja jest Ok pisząc wprost, że aborcja jest najgorszym wyjściem: „Cieszyć się z tego powodu i mówić, że to jest ok, jest niestety absolutnym strzałem w kolano”, powiedziała.

Choć Wellman ma ogromne poczucie humoru, nie przechodzi obojętnie wobec ważnych spraw. Niedawno wygrała proces z pisarzem Jackiem Piekarą. Otwarcie krytykowała gwiazdy publikujące odważne zdjęcia w mediach społecznościowych, wielokrotnie stawała także w obronie kobiet. I za to właśnie kochają ją widzowie!  

Dorota Wellman
Fot. East News

Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia. Czy zniknie z DD TVN
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.