Dorota Wellman, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia: „Musiałam poddać się zabiegowi, nie chcę być kaleką”

Konrad Szczęsny 28 lutego 2017 13:10
Dorota Wellman, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Dorota Wellman po raz pierwszy odniosła się do medialnych doniesień na temat stanu swojego zdrowia. Czy jedna z najbardziej znanych prezenterek zniknie z „Dzień Dobry TVN”? Jak będzie wyglądała operacja, której musi się poddać? Czy czeka ją długa rehabilitacja?

Polecamy też: Dorota Wellman zniknie z „Dzień Dobry TVN”? Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia prezenterki

Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia

W rozmowie z jednym z dzienników Dorota Wellman przyznała, że w ostatnim czasie odnowiła się u niej kontuzja, której doznała w trakcie jednego z treningów. Przez to będzie musiała przejść zabieg artroskopii prawego barku. To zabieg polegający na wprowadzeniu do stawu endoskopu przez niewielkie nacięcie. Dlaczego prezenterka „Dzień Dobry TVN” będzie musiała mu się poddać?

„Męczył mnie uciążliwy ból i muszę się go pozbyć. Nie chcę być człowiekiem, który jedzie tylko na przeciwbólowych proszkach. Muszę jak najszybciej wrócić do sprawności i ćwiczeń. Bo kiedy nie uprawiam regularnie sportu, to źle się czuję”, powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z „Faktem”.

Dorota Wellman o operacji

Prezenterka nie kryje zadowolenia, że dzięki zastosowaniu nowych technologii zabieg będzie mniej inwazyjny. „Mam nadzieję, że przywróci mi sprawność, którą straciłam z powodu źle wykonanego ćwiczenia na siłowni. Niestety wystarczyła chwila i wrócił stary uraz. Trzeba go zoperować, bo inaczej będę osobą mniej sprawną, szczególnie, że uraz dotyczy prawej ręki, a nie chcę być kaleką”, zwierzyła się Wellman.

Polecamy też: „Fajnie, by Staś był z nami jak najdłużej!” Dorota Wellman walczy o pomoc dla chorego chłopczyka

Dorota Wellman o zniknięciu z „Dzień Dobry TVN”

Okazuje się jednak, że dziennikarka nie zniknie z „Dzień Dobry TVN” na długo! Dużo czasu zajmie z kolei powrót do pełnej sprawności.

Na szczęście tydzień po zabiegu będę już w pracy. Za to rehabilitacja zajmie mi sporo czasu”.

Polecamy także: Jaka jest prywatnie i czy inna niż Dorota Wellman, którą od 30 lat oglądamy w telewizji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.