TYLKO U NAS

Dorota Wellman mocno o hejcie: „Mam to centralnie w dupie. Ci ludzie powinni brać leki"!

Dziennikarka zdradziła też, kto boi się jej w pracy

Rafał Kowalski 20 września 2018 16:56

Kolejne bohaterka naszej wyjątkowej sesji, Dorota Wellman, prowadzi Dzień Dobry TVN, pisze książki, działa charytatywnie... Widzowie ją kochają, bo wszystko mówi wprost i nie boi się trudnych pytań. A co robi, kiedy czyta niewybredne komentarze o sobie? My już wiemy!

Dorota Wellman ostro o hejcie

Dziennikarka z pełnym przekonaniem twierdzi, że hejt pod jej adresem w ogóle jej nie obchodzi. „Mam takie komentarze centralnie w dupie. Bo ktoś, kto pisze takie rzeczy, na temat czyjegoś wyglądu ma problem ze sobą. I na takie coś są leki, więc proponuję je zastosować", słyszymy od Doroty Wellman.

A co gwiazda TVN sądzi o kampaniach, które w pokojowy sposób walczą z hejterami? I czy ktoś poprosił kiedyś Dorotę Wellman o to, by zmieniła swój wygląd, jeśli chce pracować w telewizji? A może szefowie się jej boją? Obejrzyjcie uważnie nasz wywiad z bohaterką wrześniowej okładki VIVY!. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!