Dorota Wellman
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman zasłabła na planie Dzień Dobry TVN!

Jaki jest stan zdrowia dziennikarki?

Konrad Szczęsny 7 lutego 2018 14:00
Dorota Wellman
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek/ LAF AM

W trakcie wczorajszego odcinka „Dzień Dobry TVN” widzów zaskoczyło to, że jego ostatnią godzinę poprowadził sam Marcin Prokop, bez towarzyszki. Dziennikarz wyjaśnił jedynie, że Dorota Wellman jest niedysponowana. Dziś głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Jaki jest jej stan zdrowia?

 

Przeczytaj też: Dorota Wellman krytykuje gwiazdy publikujące odważne zdjęcia w mediach społecznościowych!

oraz: „Opona na brzuchu jest oznaką lenistwa’’. Ewa Chodakowska ostro odpowiada Dorocie Wellman!

 

Dorota Wellman o zasłabnięciu na planie „Dzień Dobry TVN”

W dzisiejszym odcinku programu Dorota Wellman obróciła całą sprawę w żart, ale przyznała, że nie czuła się wczoraj najlepiej. 

Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone - jak to mówił klasyk. Dopadła mnie wczoraj taka migrena, że prawie nie umarłam - i chciała mi rozsadzić bańkę. Na szczęście przyjechali ratownicy medyczni, których serdecznie pozdrawiam, i uratowali mnie od potwornego bólu”, wyznała na antenie dziennikarka.

Dodała także, że jest wzruszona wyrazami wsparcia, które otrzymała od widzów i kolegów z planu.

Bardzo państwu dziękuję za życzliwość i za życzenia. Jeszcze tak łatwo się nie poddam, żyję. Myślę, że następny atak pewnie pozbawi mnie życia. Co siedem lat mam taki. Siedem lat przed nami. Spokojnie”, zapewniła z wrodzonym sobie dystansem Dorota Wellman.

 

Media przypominają podobną sytuację sprzed dziesięciu lat, gdy prezenterka zasłabła na planie „Dzień Dobry TVN” i została przewieziona karetką do szpitala.

 

Zobacz też: Jaki jest sekret małżeństwa Doroty Wellman? Dziennikarka i jej mąż świętują 30. rocznicę ślubu!

 

Problemy zdrowotne Doroty Wellman

Rok temu głośno było o problemach zdrowotnych dziennikarki: prowadząca „Dzień Dobry TVN” musiała poddać się artroskopii prawego barku z uwagi na uciążliwy ból, który odczuwała na skutek odnowionej kontuzji. Wszystko skończyło się na szczęście dobrze.

 

Dorota Wellman na Balu Dobroczynności
Fot. ONS

 

Polecamy też: Dorota Wellman zniknie z „Dzień Dobry TVN”? Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia prezenterki

oraz: Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia: „Musiałam poddać się zabiegowi, nie chcę być kaleką”

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.