Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O tym się mówi

Dorota Wellman długie starania o dziecko przypłaciła zdrowiem. Nie żałuje. „Sens pojawił się, gdy urodziłam”

„Zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć”

Marta Nawacka 26 maja 2022 09:06
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek oraz uwielbianą przez widzów prowadzącą Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman spełnia się także jako mama dorosłego już dziś syna Jakuba. Ostatnio w popularnej śniadaniówce kobieta zdradziła, że zajście w ciążę było dla niej trudnym osiągnięciem, które dodatkowo przypłaciła problemami ze zdrowiem. Prezenterka jednak nie żałuje i przyznaje, że ukochany syn to jej największe szczęście.

Dorota Wellman doczekała się jednego syna

Znana dziennikarka i współprowadząca Dzień Dobry TVN zdobyła ogromną sympatię i uznanie widzów. Fani cenią ją za ogromne poczucie humoru, empatię, szczerość i dystans do siebie, a duet, jaki Dorota Wellman tworzy wraz z Marcinem Prokopem w popularnej śniadaniówce jest jednym z najbardziej lubianych. Prywatnie kobieta jest żoną fotografa, fotosisty i członka Związku Polskich Artystów Fotografików, Krzysztofa Wellmana. Para doczekała się jednego syna, Jakuba, który dzisiaj ma już 28 lat.

Czytaj też: Kinga Preis: „W Polsce aktorki w pewnym wieku nie dostają dobrych ról”

Dorota Wellman życie prywatne
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Dorota Wellman z mężem i synem w sesji dla magazynu VIVA!, 2011 rok

Dorota Wellman szczerze o ciąży i synu

Z okazji Dnia Matki Dorota Wellman zdobyła się na szczere wyznanie w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że dziennikarka bardzo długo starała się o dziecko, a żeby udało jej się zajść w ciążę, przyjmowała duże ilości hormonów, co odbiło się na jej zdrowiu i wyglądzie. „Wzięłam tyle hormonów, że powinnam nimi sikać. Jestem z tego powodu bardziej otyła, niż powinnam być, bo niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna – króla mojego świata”, tłumaczyła.

Dorota Wellman nigdy jednak tego nie żałowała i przyznaje, że pojawienie się na świecie jej syna było dla niej niesamowitym szczęściem i bardzo zmieniło jej życie. „Do momentu, kiedy urodził się Kuba prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień”, wyznała w Dzień Dobry TVN. Dziennikarka zdradziła także, co jest dla niej najważniejsze w Dniu Matki oraz, czego może się spodziewać od ukochanej pociechy. „Kuba doskonale wie, że ja kocham kwiaty. Tego dnia dostaję więc jakiś wypasiony, niezwykły bukiet, ale dla mnie najpiękniejszą chwilą jest przytulanie. Jeśli się przytulimy, a ja niestety mieszczę się mojemu synowi pod pachą, bo jest ode mnie dużo wyższy, jeśli poczuję ten zapach, jeśli jestem blisko, to jest najszczęśliwszy moment mojego życia”, dodała w tej samej rozmowie.  

Zobacz także: Tak wygląda córka Jacka Kawalca. Kalina bardzo zmieniła się od ostatniego pojawienia się na salonach!

Dorota Wellman z synem Jakubem, gala wręczenie Wiktorów 2011, 24.10.2011, Warszawa
Fot. VIPHOTO/East News

Dorota Wellman z synem Jakubem, gala wręczenie Wiktorów 2011, 24.10.2011, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.