Dorota Szelągowska, gwiazdy po ciąży
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem po ciąży! Jak wygląda?

Olga Figaszewska 16 stycznia 2018 11:30
Dorota Szelągowska, gwiazdy po ciąży
Fot. Facebook

Tydzień temu Dorota Szelągowska urodziła swoje drugie dziecko. Na świat przyszła jej córeczka - Wandzia. Gwiazda HGTV Polska podzieliła się z fanami wyjątkowym wpisem i pierwszym zdjęciem po ciąży! Jak czuje się prezenterka i jej dziecko?

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

 

Dorota Szelągowska o córeczce

Dorota Szelągowska niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Dość długo udawało jej się zachować ciążę w tajemnicy. O narodzinach Wandzi, sama poinformowała swoich fanów. Niedawno we wzruszającym wpisie podziękowała wielbicielom za wszystkie słowa wsparcia i życzenia.

 

„Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie”, napisała na swoim Facebooku.

 

Dorota Szelągowska na pierwszym zdjęciu po ciąży

Prezenterka opublikowała również pierwsze zdjęcie po porodzie. Dorota Szelągowska wparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gwiazda pojawiła się na warsztatach, które prowadził Dariusz Wardziak.

Energia i uśmiech prezenterki nie umknął uwadze internautkom, które w komentarzach nie szczędziły jej komplementów. „Pani Dorotko! Wyglada Pani znakomicie , pięknie ale prosze troche zwolnic nie narzucac sobie takiego tempa dopiero tydzień jak Pani urodziła”, „Mega. Dobrze panią znów zobaczyć uśmiechniętą”, czytamy. Widać, że macierzyństwo jej służy!

 

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

 

Dorota Szelągowska
Fot. East News

Przeczytaj też: Dorota Szelągowska wyszła za mąż?! Prezenterka podzieliła się fanami wyjątkowym wydarzeniem!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.