Dorota Szelągowska, gwiazdy po ciąży
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami pierwszym zdjęciem po ciąży! Jak wygląda?

Olga Figaszewska 16 stycznia 2018 11:30
Dorota Szelągowska, gwiazdy po ciąży
Fot. Facebook

Tydzień temu Dorota Szelągowska urodziła swoje drugie dziecko. Na świat przyszła jej córeczka - Wandzia. Gwiazda HGTV Polska podzieliła się z fanami wyjątkowym wpisem i pierwszym zdjęciem po ciąży! Jak czuje się prezenterka i jej dziecko?

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

 

Dorota Szelągowska o córeczce

Dorota Szelągowska niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Dość długo udawało jej się zachować ciążę w tajemnicy. O narodzinach Wandzi, sama poinformowała swoich fanów. Niedawno we wzruszającym wpisie podziękowała wielbicielom za wszystkie słowa wsparcia i życzenia.

 

„Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak) jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie”, napisała na swoim Facebooku.

 

Dorota Szelągowska na pierwszym zdjęciu po ciąży

Prezenterka opublikowała również pierwsze zdjęcie po porodzie. Dorota Szelągowska wparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gwiazda pojawiła się na warsztatach, które prowadził Dariusz Wardziak.

Energia i uśmiech prezenterki nie umknął uwadze internautkom, które w komentarzach nie szczędziły jej komplementów. „Pani Dorotko! Wyglada Pani znakomicie , pięknie ale prosze troche zwolnic nie narzucac sobie takiego tempa dopiero tydzień jak Pani urodziła”, „Mega. Dobrze panią znów zobaczyć uśmiechniętą”, czytamy. Widać, że macierzyństwo jej służy!

 

 

Zobacz też: Dorota Szelągowska jest w ciąży?! Prezenterka skomentowała medialne doniesienia!

 

Dorota Szelągowska
Fot. East News

Przeczytaj też: Dorota Szelągowska wyszła za mąż?! Prezenterka podzieliła się fanami wyjątkowym wydarzeniem!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.