Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Doroty Szelągowskiej nie przystąpi do matury?!

„Nie będę go posyłać na śmierć”

Olga Figaszewska 6 kwietnia 2020 13:51
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Syn Doroty Szelągowskiej w tym roku miał przystąpić do matury. W związku z pandemią koronawirusa sytuacja jest skomplikowana. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle egzaminy się odbędą. Wielu uczniów obawia się, jak potoczą się ich losy. Ale zdrowie jest najważniejsze.

Dorota Szelągowska obawia się o zdrowie syna

Dorota Szelągowska w jednym z wywiadów wyznała, że obawia się o życie i zdrowie swojego syna. Podjęła decyzję, że Antoni nie przystąpi w tym roku do egzaminu dojrzałości. Chce zminimalizować ryzyko zachorowania na koronawirusa.

,,Ja go nie dopuszczę do matury. To jest decyzja, którą podjęłam już parę dni temu. Mój syn bierze udział w lekcjach, pisał próbne matury, uczy się, nie jest mu nic odpuszczone, bo to nie są wakacje. Natomiast nie będę go posyłać na śmierć ”, wspominała gwiazda w rozmowie z „Dzień dobry TVN”.

Prezenterka podkreślała, że pandemia przekreśliła wszystkim plany, ale należy się przystosować do nowej rzeczywistości i podchodzić do pewnych decyzji odpowiedzialnie.

„Mój syn jest dorosły, porozmawiałam przede wszystkim z nim na ten temat. Myślę, że jest to bardzo trudny moment dla młodego człowieka, który właśnie miał mieć, jak sam twierdził, rok życia - matura, zdanie na studia, najdłuższe wakacje, super koncerty - i nagle się wszystko wali. Jestem z niego bardzo dumna ”, dodała.

Jakie jest Twoje zdanie w tej kwestii? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(ki)n(d)er

Post udostępniony przez Antek Sztaba (@sztabaa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.