Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński
Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Szelągowska nie walczy ze zbędnymi kilogramami po ciąży?

Córka Katarzyny Grocholi nie ulega presji!

Weronika Kostyra 14 marca 2018 06:30
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

Dorota Szelągowska niedawno po raz drugi została mamą. 7 stycznia na świat przyszła mała Wanda. Prezenterka bardzo chroni swoje życie prywatne. Ciążę długo ukrywała, a o ojcu swojej córeczki nie wypowiada się publicznie. Wiadomo jedynie, że niedawno wzięła z nim ślub. Córka Katarzyny Grocholi jest już doświadczoną matką, ma jeszcze 16-letniego syna Antka Hartlieba.

Dorota Szelągowska nie może schudnąć po ciąży

Może właśnie dlatego Dorota Szlągowska mówi otwarcie o tym ile przytyła w ciąży. Ma do tego duży dystans i podchodzi do wagi po urodzeniu córki z poczuciem humoru. Cieszy się w pełni z nowej roli i nie przejmuje zanadto zbędnymi kilogramami. Pokazała to prezentując efekty swojej wizyty u fryzjera:

„Chciałabym żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo jak z wizyty od fryzjera. Jak ja zrzucę te 15 kilogramów? Choć teraz to już pewnie 10 w tej nowej fryzurze, bo moje włosy ważyły 5”, żartowała ostatnio w swoim Instastory.

Tym samym udowodniła, że nie podąża za obecnym trendem na jak najszybszy powrót do formy po porodzie. Daje sobie na to naturalnie czas, póki co skupiając się na macierzyństwie i powrocie do pracy.

Chciałabym żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo jak z wizyty od fryzjera.

Jej fani w komentarzach pod zdjęciami zauważają, że w ogóle nie widać, by przytyła choć odrobinę, a na pewno nie 15 kilogramów. Ona jednak skromnie zapewnia, że korzystne zdjęcia to jedynie zasługa dobrego kadru, a ją samą czeka jeszcze walka z ciążowymi kilogramami.

Ostatnie miesiące to prawdziwy „baby boom” w polskim show-biznesie. Świeżo upieczone mamy często czują na sobie ogromną presję i przykładają dużą wagę do odzyskania figury po ciąży. Chcą jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów, by znowu zachwycać i wrócić do pracy. W tym celu wiele z nich decyduje się na treningi, dietę oraz specjalistyczne zabiegi… Biorą udział w coraz popularniejszej modzie na odzyskanie figury w rekordowym czasie.

Zdania na temat trendu są podzielone. Część fanek inspiruje się i stara naśladować idolki. Niektóre krytykują je jednak za promowanie nierealistycznych wzorców i zwracają uwagę, że to zbyt forsujące dla organizmu. Najbardziej jednak krytykują fakt, że zwyczajne kobiety po prostu nie mogą sobie na to pozwolić. Gwiazdy stać na trenera personalnego, profesjonalne zabiegi, a także opiekunkę do dziecka w tym czasie. Pozostałe mamy są zbyt zmęczone codzienną opieką nad dzieckiem.

Dorota Szelągowska z pewnością należy do grupy, która daje sobie na to czas i nie ulega presji. Podoba Wam się jej postawa? 

Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.