Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Tusk rozczulił internautów wspólną fotografią z wnuczką

To dziadek na medal!

Olga Figaszewska 4 grudnia 2019 17:51
Donald Tusk, VIVA! 10/2007
Fot. Robert Murawiecki

Ostatnio Donald Tusk rozczulił internautów zdjęciem ze swoimi wnukami. Tym razem zamieścił wspólna fotografię z najmłodsza wnuczką!

Donald Tusk z wnuczką

To archiwalny kadr, na który polityk natknął się podczas przygotowań do wydania swojej książki pt. Szczerze.  Do zdjęcia pozuje z najmłodszą pociechą w rodzinie. Fotografia została wykonana w Brukseli. Widać na nim ogromną radość. Donald Tusk doskonale spełnia się w roli dziadka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szukając zdjęć do książki „Szczerze”. Wnuczka w Brukseli.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

To nie pierwszy raz kiedy Donald Tusk dzieli się z fanami kadrami z najmłodszymi członkami swojej rodziny.   Fani są zachwyceni widokiem kolejnych zdjęć, jakie pojawiają się na jego kontach społecznościowych.

,,Dziadek w siódmym niebie", ,,Jest Pan po prostu wspaniałym i bardzo mądrym człowiekiem . Pełny szacunek!!!!!!! Byłoby miło mieć wokół siebie takich ludzi ❤️❤️❤️", ,,Gratulacje dla tak fantastycznego dziadka 🌷", czytamy na Instagramie Donalda Tuska.

Ale wnuczka polityka po raz pierwszy pojawiła się na profilu dziadka na początku października, kiedy rodzina Tusków udała się na specjalną audiencję do papieża Franciszka.

Byłemu premierowi towarzyszyła wtedy żona Małgorzata i dzieci, czyli syn Michał z żoną Anną oraz córka Katarzyna ze Stanisławem Cudnym. Nie zabrakło także wnuków Donalda Tuska – trzech synków Michała. Wówczas fotografia również skradła serca internautów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szukając zdjęć do mojej książki „Szczerze”, trafiłem na coś takiego. Wnuki w Brukseli.

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.