Donald Trump
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump został dziadkiem!

Dumni rodzice zamieścili w sieci urocze zdjęcie maleństwa!

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2019 15:51
Donald Trump
Fot. East News

Znów ma powody do radości. Donald Trump został dziadkiem… po raz dziesiąty! Rodzina prezydenta USA powitała na świecie dziewczynkę!

Donald Trump dziadkiem po raz kolejny!

Syn Donalda Trumpa - Eric i jego żona, Lara zostali rodzicami! Do ich szczęśliwej gromadki dołączyła  córeczka - Carolina Dorothy Trump. Syn amerykańskiego prezydenta podzielił się  szczęśliwą informacją za pośrednictwem Twittera.

„Lara Trump i ja z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy Trump na tym świecie, już cię kochamy!”, napisał Eric. Dziewczynka jest drugim dzieckiem małżeństwa. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich synek, Eric  "Luke" Trump.

Eric Trump jest jednym z pięciorga dzieci Donalda Trumpa. Na co dzień zarządza konglomeratem „The Trump Organization”, który obejmuje inwestycje rodziny Trumpów w Stanach Zjednoczonych i poza granicami kraju. Z kolei jego ukochana żona angażuje się w ochronę praw zwierząt i działalność fundacji wspierającej szpitale dziecięce.

Wnuki Donalda Trumpa

Donald Trump jest ojcem pięciorga dzieci: trójki z pierwszego małżeństwa - Donalda Jr., Ivanki i Erica, Tiffany z drugiego małżeństwa oraz synka Barrona, owocu miłości z obecną żoną, Melanią. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma już dziesięcioro wnucząt. Jako pierwsza na świat przyszła Kai Madison. Ivanka Trump ma troje dzieci: Arabellę Rose Kushner, Josepha Fredericka Kushnera i Theodore'a Jamesa Kushnera.  Kai Madison Trump, Donald John III, Tristan Milos Trump, Spencer Frederick Trump, Chloe Sophia Trump - to z kolei dzieci najstarszego syna, Donalda Trumpa Jr.

Donald Trump zostanie dziadkiem, wnuki Donalda Trumpa, rodzina Donalda Trumpa
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?