O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump został dziadkiem!

Dumni rodzice zamieścili w sieci urocze zdjęcie maleństwa!

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2019 15:51
Donald Trump
Fot. East News

Znów ma powody do radości. Donald Trump został dziadkiem… po raz dziesiąty! Rodzina prezydenta USA powitała na świecie dziewczynkę!

Donald Trump dziadkiem po raz kolejny!

Syn Donalda Trumpa - Eric i jego żona, Lara zostali rodzicami! Do ich szczęśliwej gromadki dołączyła  córeczka - Carolina Dorothy Trump. Syn amerykańskiego prezydenta podzielił się  szczęśliwą informacją za pośrednictwem Twittera.

„Lara Trump i ja z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy Trump na tym świecie, już cię kochamy!”, napisał Eric. Dziewczynka jest drugim dzieckiem małżeństwa. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich synek, Eric  "Luke" Trump.

Eric Trump jest jednym z pięciorga dzieci Donalda Trumpa. Na co dzień zarządza konglomeratem „The Trump Organization”, który obejmuje inwestycje rodziny Trumpów w Stanach Zjednoczonych i poza granicami kraju. Z kolei jego ukochana żona angażuje się w ochronę praw zwierząt i działalność fundacji wspierającej szpitale dziecięce.

Wnuki Donalda Trumpa

Donald Trump jest ojcem pięciorga dzieci: trójki z pierwszego małżeństwa - Donalda Jr., Ivanki i Erica, Tiffany z drugiego małżeństwa oraz synka Barrona, owocu miłości z obecną żoną, Melanią. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma już dziesięcioro wnucząt. Jako pierwsza na świat przyszła Kai Madison. Ivanka Trump ma troje dzieci: Arabellę Rose Kushner, Josepha Fredericka Kushnera i Theodore'a Jamesa Kushnera.  Kai Madison Trump, Donald John III, Tristan Milos Trump, Spencer Frederick Trump, Chloe Sophia Trump - to z kolei dzieci najstarszego syna, Donalda Trumpa Jr.

Donald Trump zostanie dziadkiem, wnuki Donalda Trumpa, rodzina Donalda Trumpa
Fot. Getty Images

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.