Donald Trump
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump został dziadkiem!

Dumni rodzice zamieścili w sieci urocze zdjęcie maleństwa!

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2019 15:51
Donald Trump
Fot. East News

Znów ma powody do radości. Donald Trump został dziadkiem… po raz dziesiąty! Rodzina prezydenta USA powitała na świecie dziewczynkę!

Donald Trump dziadkiem po raz kolejny!

Syn Donalda Trumpa - Eric i jego żona, Lara zostali rodzicami! Do ich szczęśliwej gromadki dołączyła  córeczka - Carolina Dorothy Trump. Syn amerykańskiego prezydenta podzielił się  szczęśliwą informacją za pośrednictwem Twittera.

„Lara Trump i ja z przyjemnością witamy Carolinę Dorothy Trump na tym świecie, już cię kochamy!”, napisał Eric. Dziewczynka jest drugim dzieckiem małżeństwa. Dwa lata temu na świecie pojawił się ich synek, Eric  "Luke" Trump.

Eric Trump jest jednym z pięciorga dzieci Donalda Trumpa. Na co dzień zarządza konglomeratem „The Trump Organization”, który obejmuje inwestycje rodziny Trumpów w Stanach Zjednoczonych i poza granicami kraju. Z kolei jego ukochana żona angażuje się w ochronę praw zwierząt i działalność fundacji wspierającej szpitale dziecięce.

Wnuki Donalda Trumpa

Donald Trump jest ojcem pięciorga dzieci: trójki z pierwszego małżeństwa - Donalda Jr., Ivanki i Erica, Tiffany z drugiego małżeństwa oraz synka Barrona, owocu miłości z obecną żoną, Melanią. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma już dziesięcioro wnucząt. Jako pierwsza na świat przyszła Kai Madison. Ivanka Trump ma troje dzieci: Arabellę Rose Kushner, Josepha Fredericka Kushnera i Theodore'a Jamesa Kushnera.  Kai Madison Trump, Donald John III, Tristan Milos Trump, Spencer Frederick Trump, Chloe Sophia Trump - to z kolei dzieci najstarszego syna, Donalda Trumpa Jr.

Donald Trump zostanie dziadkiem, wnuki Donalda Trumpa, rodzina Donalda Trumpa
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.