Donald Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump przyjedzie do Polski? Kancelaria prezydenta: „Prezydent Duda zaprosił prezydenta Trumpa, ale...’’

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 21:30
Donald Trump
Fot. Getty Images

To coraz bardziej pewne! Donald Trump po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Prezydent USA prawdopodobnie przyleci do naszego kraju w towarzystwie swojej żony Melanii Trump. Ma mieć to miejsce w lipcu. 

Polecamy też: Melania i Donald Trumpowie na spotkaniu z papieżem Franciszkiem! Jak wypadła Pierwsza Dama Ameryki?

Donald Trump w Polsce

Póki co wstępna data wizyty Donalda Trumpa w Polsce to 6 lipca 2017 r. Prezydent USA miałby pojawić się w naszym kraju w drodze na szczyt G20, który organizowany będzie wówczas w Hamburgu w Niemczech. Niewiele wiadomo o planie jego wizyty. Informację tę podała agencja Reuters, powołując się na trzy anonimowe źródła. Póki co Biały Dom nie potwierdził tych rewelacji, ale wiadomo, że najbardziej prawdopodobnym miejscem pobytu Donalda Trumpa w Polsce jest Warszawa (miasto to wskazały dwa z trzech źródeł agencji).

Polecamy też: Małżeństwo Trumpów to fikcja? Doniesienia zagranicznych mediów nie pozostawiają cienia wątpliwości...

Pałac prezydencki o wizycie Donalda Trumpa w Polsce

Prezydent Duda zaprosił prezydenta Trumpa do Polski podczas rozmowy w Brukseli. Jeśli będziemy mieć datę tego przyjazdu, to państwa poinformujemy. Data 6 lipca jest jedną z możliwych", podkreślił w rozmowie z dziennikarzami rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Termin ten musi jednak zostać potwierdzony przez stronę amerykańską.

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.