Donald Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Donald Trump przyjedzie do Polski? Kancelaria prezydenta: „Prezydent Duda zaprosił prezydenta Trumpa, ale...’’

Konrad Szczęsny 8 czerwca 2017 21:30
Donald Trump
Fot. Getty Images

To coraz bardziej pewne! Donald Trump po raz pierwszy pojawi się w Polsce. Prezydent USA prawdopodobnie przyleci do naszego kraju w towarzystwie swojej żony Melanii Trump. Ma mieć to miejsce w lipcu. 

Polecamy też: Melania i Donald Trumpowie na spotkaniu z papieżem Franciszkiem! Jak wypadła Pierwsza Dama Ameryki?

Donald Trump w Polsce

Póki co wstępna data wizyty Donalda Trumpa w Polsce to 6 lipca 2017 r. Prezydent USA miałby pojawić się w naszym kraju w drodze na szczyt G20, który organizowany będzie wówczas w Hamburgu w Niemczech. Niewiele wiadomo o planie jego wizyty. Informację tę podała agencja Reuters, powołując się na trzy anonimowe źródła. Póki co Biały Dom nie potwierdził tych rewelacji, ale wiadomo, że najbardziej prawdopodobnym miejscem pobytu Donalda Trumpa w Polsce jest Warszawa (miasto to wskazały dwa z trzech źródeł agencji).

Polecamy też: Małżeństwo Trumpów to fikcja? Doniesienia zagranicznych mediów nie pozostawiają cienia wątpliwości...

Pałac prezydencki o wizycie Donalda Trumpa w Polsce

Prezydent Duda zaprosił prezydenta Trumpa do Polski podczas rozmowy w Brukseli. Jeśli będziemy mieć datę tego przyjazdu, to państwa poinformujemy. Data 6 lipca jest jedną z możliwych", podkreślił w rozmowie z dziennikarzami rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Termin ten musi jednak zostać potwierdzony przez stronę amerykańską.

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?