KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Donald Trump spotkał się z królową Elżbietą II!

Obyło się bez wpadki?

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 19:02

Po upływie 1,5 roku od objęcia prezydentury Stanów Zjednoczonych Donald Trump dostąpił zaszczytu poznania królowej Elżbiety II. Jego czterodniowa pierwsza wizyta dyplomatyczna w Wielkiej Brytanii właśnie trwa. Po spotkaniu z premier Theresą May, Melania i Donald Trumpowie odwiedzili zamek Windsor i zostali przedstawieni monarchini. Jak wyglądało spotkanie prezydenta USA z królową Elżbietą II? 

Trump spotkał się z Elżbietą II. Jak wyglądało spotkanie? 

Oczy całego świata są skierowane na nich, ponieważ przewidywano, że prezydent USA popełni niejedną wpadkę. Trump jest znany z braku towarzyskiej ogłady, a skomplikowane zasady protokołu dyplomatycznego sprawiają kłopoty nawet członkom rodziny królewskiej... 

O godzinie 17.00 czasu lokalnego prezydent Stanów Zjednoczonych wraz z małżonką przybyli do zamku w Windsorze. Monarchini powitała Donalda Trumpa i Melanię na dziedzińcu. Spotkanie przy herbacie ma potrwać pół godziny. O czym będą rozmawiać? Tego z pewnością wkrótce się dowiemy.

Wiadomo, że Donald Trump jest zafascynowany Elżbietą II. Jeszcze przed wydarzeniem przekonywał w rozmowie z mediami, że niezmiernie cieszy się na spotkanie z królową. Podkreślał, że monarchini jest niesamowitą kobietą. 

„Moja mama kochała królową i za każdym razem, kiedy pojawiała się w telewizji to moja mama chciała ją oglądać”, komentował dla The Sun.

Zobacz relację ze spotkania Donalda Trumpa i królowej Elżbiety II.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.