KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Donald Trump spotkał się z królową Elżbietą II!

Obyło się bez wpadki?

Weronika Kostyra 13 lipca 2018 19:02

Po upływie 1,5 roku od objęcia prezydentury Stanów Zjednoczonych Donald Trump dostąpił zaszczytu poznania królowej Elżbiety II. Jego czterodniowa pierwsza wizyta dyplomatyczna w Wielkiej Brytanii właśnie trwa. Po spotkaniu z premier Theresą May, Melania i Donald Trumpowie odwiedzili zamek Windsor i zostali przedstawieni monarchini. Jak wyglądało spotkanie prezydenta USA z królową Elżbietą II? 

Trump spotkał się z Elżbietą II. Jak wyglądało spotkanie? 

Oczy całego świata są skierowane na nich, ponieważ przewidywano, że prezydent USA popełni niejedną wpadkę. Trump jest znany z braku towarzyskiej ogłady, a skomplikowane zasady protokołu dyplomatycznego sprawiają kłopoty nawet członkom rodziny królewskiej... 

O godzinie 17.00 czasu lokalnego prezydent Stanów Zjednoczonych wraz z małżonką przybyli do zamku w Windsorze. Monarchini powitała Donalda Trumpa i Melanię na dziedzińcu. Spotkanie przy herbacie ma potrwać pół godziny. O czym będą rozmawiać? Tego z pewnością wkrótce się dowiemy.

Wiadomo, że Donald Trump jest zafascynowany Elżbietą II. Jeszcze przed wydarzeniem przekonywał w rozmowie z mediami, że niezmiernie cieszy się na spotkanie z królową. Podkreślał, że monarchini jest niesamowitą kobietą. 

„Moja mama kochała królową i za każdym razem, kiedy pojawiała się w telewizji to moja mama chciała ją oglądać”, komentował dla The Sun.

Zobacz relację ze spotkania Donalda Trumpa i królowej Elżbiety II.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.