Dominika Ostałowska o roli Marty Mostowiak w M jak miłość, synu i stalkerce
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Ostałowska nie wstydzi się mówić o tym, jak radzi sobie z problemami!

„Trudno być ciągle szczęśliwym”

Weronika Kostyra 1 września 2018 19:58
Dominika Ostałowska o roli Marty Mostowiak w M jak miłość, synu i stalkerce
Fot. East News

Widzowie pokochali Dominikę Ostałowską za rolę Marty Mostowiak w serialu M jak miłość. Niestety w życiu aktorki nie brakowało wzlotów i upadków, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Na szczęście teraz wraca na ekran i nie boi się mówić głośno o swoich problemach, a także o tym, jak sobie z nimi radzi!

Dominika Ostałowska korzysta z pomocy psychoterapeuty

Dominika Ostałowska ma na swoim koncie rozwód, martwiła się pracą, a nawet przyznała, że kilka lat temu była nękana przez stalkerkę. Towarzyszył jej ogromny stres, z którym nie umiała sobie poradzić i dlatego sięgnęła po pomoc. „Psychoterapia jest fantastycznym sposobem na radzenie sobie z różnymi trudnymi momentami w życiu. To cenna lekcja, tylko trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę. Nie przed każdym się otworzymy. Gdyby ludzie częściej chodzili na terapię, to mniej byłoby nieszczęść, kłótni, złości”, przyznała w rozmowie z Faktem.

Aktorka szczerze mówi o tym, czego nauczyła ją terapia. „Jeżeli mamy z czymś problem to przeważnie przez to, że w zły sposób postrzegamy pewne sytuacje. Tego uczymy się przez większość życia. Nie da się tego zmienić w tydzień. To bardzo żmudny proces, ale w momencie gdy widzi się efekty, daje to wielką satysfakcję. Dobrze mieć świadomość tego co nami kieruje, jakie są nasze mocne, a jakie słabe strony. Fajnie będzie zakończyć życie ze świadomością, że nie jesteśmy dla siebie jedną wielką tajemnicą”, wyznała.

Czy jednak psychoterapia pomogła jej na tyle, że osiągnęła szczęście? Niestety, okazuje się, że nie jest to takie łatwe, a także, jej zdaniem, bezpieczne! „Nie mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Trudno być ciągle szczęśliwym. Taki stan euforii to rodzaj manii. Nie jest to bezpieczne”, powiedziała. 

Dominika Ostałowska, metamorfoza Dominiki Ostałowskiej, dieta Dominiki Ostałowskiej
Fot. East News

Dominika Ostałowska wróciła na plan M jak miłość
Fot. Instagram @rafalmroczek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.