Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Jak na krytykę zareagowała Dominika Gwit? Tak aktorka skomentowała ostre słowa jury

Olga Figaszewska 26 marca 2017 13:15
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Za nami kolejny odcinek hitowego show „Taniec z gwiazdami”, który podobnie jak poprzednie, wzbudził ogromne emocje i wywołał lawinę komentarzy internautów. Dominika Gwit po raz kolejny skradła uwagę wszystkich. Wszystko za sprawą ostrych słów jury. Czy aktorka odniosła się do krytyki?

Polecamy też: Dominika Gwit pokazała chłopaka! Kim jest, jak się poznali?

Beata Tyszkiewicz o Dominice Gwit

Dominika Gwit pożegnała marzenia o szczupłej sylwetce. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę dwa lata temu, kiedy to schudła 50 kilogramów. Jednak po morderczym odchudzaniu znów powróciła do dawnej wagi. Mimo to aktorka radzi sobie doskonale w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W jednym z naszych wywiadów, otwarcie mówiła o tym, że w końcu robi w życiu dokladnie to, czego zawsze chciała, a na parkiecie czuje się jak ryb w wodzie.

Tydzień temu występ Dominiki Gwit okazał się sensacją we względu na niefortunny upadek. Aktorka próbowała spektakularnie wykonać gwiazdę, jednak coś poszło nie tak. Tymczasem w piątkowym odcinku Dominika GwitŻora Korolyov zatańczyli fokstrota. Tym razem nie udało im się zebrać pozytywnych komentarzy. 

„Zachwyciła mnie precyzja pracy twoich stóp, ale artystycznie wszystko siadło, powiedziała Iwona Pavlović po występie pary. Za to komentarza  Beaty Tyszkiewicz nie spodziewał się nikt. 

 

„Jest pani bardzo apetyczną jagodzianką i wiem, że wszystkie kostiumy są specjalnie dla pani szyte na miarę, ale myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Po prostu myślę, że jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo, to byłoby pani lżej”, komentowała wprost jurorka. 

 

Polecamy też: Występ Dominiki Gwit w „Tańcu z Gwiazdami” hitem Internetu! Aktorka zaliczyła zabawną wpadkę

Dominika Gwit o ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami

Dominika Gwit wprost nie skomentowała wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz, ale na krytykę zareagowali fani aktorki, którzy nie kryją oburzenia zaistniała sytuacją. Nie wygląda na to, by Dominika Gwit przejęła się słowami jurorki. Po emisji odcinka, postanowiła podziękować wielbicielom za wsparcie i ciepłe słowa. 

Kochani! DZIĘKUJEMY!! Nie mam słów, by opisać moją wdzięczność za Wasze wsparcie, ciepłe słowa i smsy! Przygoda życia trwa! Czułam się jak księżniczka! Dziękuję!!! Bądźmy sobą, spełniajmy marzenia! Wszystkiego dobrego Kochani!!!”, napisała na Instagramie Dominika Gwit.
 

 

 

Dominika Gwit i Żora Korolyov podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami"

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?