Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Dominika Tajner-Wiśniewska zaczyna nowy etap w życiu!

Chce jak najszybciej zapomnieć o Michale Wiśniewskim?

Olga Figaszewska 2 maja 2019 09:29
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Ostatnie tygodnie nie były dla niej najłatwiejsze... Małżeństwo Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego przeszło do historii. Podobno w ich związku od dawna nie układało się najlepiej. „Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne”, mówiła wtedy w rozmowie z Wirtualną Polską. Na szczęście Dominika Tajner-Wiśniewska może liczyć na wsparcie najbliższych oraz przyjaciół. Postanowiła nie roztrząsać przykrych doświadczeń i coraz lepiej radzi sobie ze złamanym sercem! 

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż z imieniem męża

Dominika Tajner-Wiśniewska postanowiła kontynuować rewolucyjne zmiany w jej życiu. Niedawno zadecydowała o usunięciu tatuażu z imieniem męża, który mieści się na jej przedramieniu już od ośmiu lat. W ten sposób chce pożegnać pewien etap.

,,Jestem człowiekiem działania i jak się za coś wezmę to nigdy nie mówię stop. Postanowiłam szybko zamknąć ten rozdział mojego życia. Stało się to co się stało i działam. Wszyscy mnie straszyli, że usuwanie tatuażu jest strasznie bolesne. Długo do tego podchodziłam i okazało się, że mnie wcale nie boli. Mam już za sobą pierwszy zabieg. Po majówce umówiona jestem na kolejny. Dowiedziałam się, że całkowite usunięcie napisu potrwa co najmniej 3 miesiące. Za to potem: czysta skóra i nowy rozdział życia!", wyjaśniła w rozmowie z dziennikiem Fakt

Ale to jeszcze nie koniec! Chociaż Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła z Tańca z gwiazdami, to jej przygoda się nie zakończyła. Nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke. 

„Michała już wcześniej denerwował fakt, że dotyka ją inny mężczyzna. Postanowiła też przejść na dietę, bo chce schudnąć i być bardziej sexy. Ma nadzieję, że kiedy Michał ją zobaczy na sali sądowej, zrozumie, jak wiele stracił”, zaznacza informator Faktu.

Czy Michał Wiśniewski pójdzie jej śladem i również usunie tatuaż z imieniem żony?  

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dominika Tajner-Wiśniewska  z tanecznym partnerem, Wojciechem Jeschke. 

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!