Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner usunęła tatuaż z imieniem byłego męża?!

Gwiazda ostatecznie pożegnała się z przeszłością

Sabina Zięba 7 września 2019 12:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Nikt nie spodziewał się, że po 7 latach rozpadnie się małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. Wydawali się naprawdę zgodną parą, nie dziwi więc fakt, że choć od ich rozstania minęło już pół roku, dopiero teraz gwiazda zakończyła bolesny proces pozbywania się wokalisty ze swojego życia i odważyła się na bezwzględny ruch!

Dominika Tajner usunęła tatuaż z przedramienia

Ich wzajemną miłość symbolizowały tatuaże z imionami - u Dominiki Michał, u Michała Dominika. Mimo tego, że u wokalisty napis zniknął już jakiś czas temu, Tajner dopiero teraz zdecydowała się na podobny krok. 

Na swoim Instastories gwiazda opublikowała fotografię, na której widać jej czyste przedramię. Aby nikomu nie umknęła jej decyzja, opatrzyła ją podpisem „Gdzie jest tatuaż?”. Nie powstrzymała się również przed swego rodzaju ironią, ponieważ swoją zmianą pochwaliła się w dniu, w którym insynuowano, że Michał Wiśniewski z nową partnerką spodziewają się dziecka.

Myślicie, że mając kolejnego partnera Dominika ponownie zdecyduje się na tatuaż?  

Dominika Tajner bez tatuażu

Dominika Tajner usunęła tatuaż z imieniem Wiśniewskiego
Fot. Instagram

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.