Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner usunęła tatuaż z imieniem byłego męża?!

Gwiazda ostatecznie pożegnała się z przeszłością

Sabina Zięba 7 września 2019 12:30
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Nikt nie spodziewał się, że po 7 latach rozpadnie się małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. Wydawali się naprawdę zgodną parą, nie dziwi więc fakt, że choć od ich rozstania minęło już pół roku, dopiero teraz gwiazda zakończyła bolesny proces pozbywania się wokalisty ze swojego życia i odważyła się na bezwzględny ruch!

Dominika Tajner usunęła tatuaż z przedramienia

Ich wzajemną miłość symbolizowały tatuaże z imionami - u Dominiki Michał, u Michała Dominika. Mimo tego, że u wokalisty napis zniknął już jakiś czas temu, Tajner dopiero teraz zdecydowała się na podobny krok. 

Na swoim Instastories gwiazda opublikowała fotografię, na której widać jej czyste przedramię. Aby nikomu nie umknęła jej decyzja, opatrzyła ją podpisem „Gdzie jest tatuaż?”. Nie powstrzymała się również przed swego rodzaju ironią, ponieważ swoją zmianą pochwaliła się w dniu, w którym insynuowano, że Michał Wiśniewski z nową partnerką spodziewają się dziecka.

Myślicie, że mając kolejnego partnera Dominika ponownie zdecyduje się na tatuaż?  

Dominika Tajner bez tatuażu

Dominika Tajner usunęła tatuaż z imieniem Wiśniewskiego
Fot. Instagram

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.