O TYM SIĘ MÓWI

Swój sukces Dominika Tajner-Wiśniewska zadedykowała Konradowi Gacy 

„Ty zawsze mówiłeś, żeby działać a nie czekać”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2018 19:55
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Dzięki Konradowi Gacy schudła ponad 15 kilogramów. Z biegiem czasu między nimi narodziła się przyjaźń. Nagła śmierć dietetyka była dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej ogromnym szokiem. W poruszających słowach pożegnała go w poście na Instagramie. „Nie mówię żegnaj, lecz do widzenia... Zbyt wcześnie nas opuściłeś... Na zawsze będziesz w moim sercu...”, napisała. Teraz zadedykowała mu jeden ze swoich osobistych sukcesów. 

Dominika Tajner-Wiśniewska zadedykowała swój sukces Konradowi Gacy

Dominika Tajner-Wiśniewska spełniła swoje marzenie. A szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Gwiazda dostała się na studia. Wybrała kierunek psychologia kliniczna i zdrowia na Uniwersytecie SWPS. Swój sukces zadedykowała przyjacielowi, zmarłemu niedawno Konradowi Gacy. Miał  wielki wpływ na to, jak postrzegała sama siebie. Był dla niej motywacją i zarażał energią. 

„Zawsze było to moje marzenie, bo lubię pomagać ludziom ❤️❤️❤️ Bardzo się cieszę ale ponieważ ostatnie studia skończyłam w 2004 roku a wybrany kierunek jest dość trudny to proszę wszystkich! - trzymajcie za mnie kciuki!!!! 😃❤️💪🏻 Lubię takie zwroty w moim życiu. Dedykuje ten sukces @konradgaca - bo Ty zawsze mówiłeś, żeby działać a nie czekać. #rekrutacja #uniwersytet #kondolencjeswps #psychologiakliniczna #nauka#wyzwanie #marzenie #wielkaradość#dedykacja #konradgacamotywacja ”

Fani żony Michała Wiśniewskiego byli poruszeni jej dedykacją i zachwyceni determinacją, z jaką realizuje swoje cele. W komentarzach nie brakowało gratulacji! 

„Gratulacje🤗 Powodzenia i samych sukcesów💪👊 ”, „Na naukę nigdy nie jest za późno to zawsze powtarza moja mama ”, „Dla Ciebie chyba nie ma rzeczy niemożliwych. Kciuki trzymam 😍”, czytamy. 

 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Konrad Gaca
Fot. Facebook/Dominika Tajner Wiśniewska

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!