Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner otwiera nowy biznes! Będzie organizatorką ślubów

Połączy siły z... Michałem Wiśniewskim

Sabina Zięba 9 czerwca 2020 10:15
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

To naprawdę niespodziewana wiadomość! Dominika Tajner rozpoczyna właśnie nowy rozdział w życiu i zakłada nowy biznes. Choć jej małżeństwo nie miało szczęśliwego happy endu, postanowiła zapewnić go innym i organizować młodym parom szykowne śluby! Co ciekawe, połączy w tym celu siły z byłym mężem... Czy to się uda?

Dominika Tajner organizatorką ślubów

O ich ślubie było naprawdę głośno, a o rozstaniu mówiła cała Polska. Dominika Tajner rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim w 2019 roku, lecz nie zaburzyło to jej wiary w prawdziwą miłość. Chce teraz pomagać celebrować ją innym i organizować parom młodym śluby. Co ciekawe, ma jej w tym pomagać były mąż, który obecnie jest już związany z inną kobietą. Skąd ten pomysł?

W rozmowie z JastrząbPost Dominika Tajner wyznała: „Zostałam zaproszona na pierwsze w Polsce szkolenie dla wedding planerek. Dziewczyny uczą się, jak organizować śluby. Ja mam zamiar poopowiadać im o ekstremalnych niespodziankach dla młodych. Tudzież ekstremalnych wymysłach, jakie młodzi sobie życzą. U mnie latały samoloty, robiły serca na niebie i to jest mój konik. Kocham szczęśliwych ludzi. Kocham na to patrzeć”.

Ma już pod tym kątem doświadczenie, bowiem sama organizowała swój ostatni ślub, na którym bawiło się aż 600 osób. Wiadomo jednak, że gwiazda chciałaby poszerzyć swoją ofertę. Zdradziła: „W ogóle dobrze się czuję w organizowaniu eventów, więc teraz będę wedding planerką. Jako pierwsza w Polsce chciałabym także rozpocząć coachingi i metamorfozy dla par młodych, przed tym najważniejszym dniem w życiu”.

Dominika Tajner łączy siły z Michałem Wiśniewskim

Choć wiadomo, że jeszcze kilka miesięcy temu Dominika była zdruzgotana rozstaniem z wokalistą Ich Troje, to mimo niedopowiedzeń dziś zdołają się przyjaźnić i deklarują, że zawsze będą się wspierać. Także w budowaniu nowego biznesu! Tajner zdradziła bowiem, że będą się nawzajem polecać i współpracować podczas uroczystości: „Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę”.

Wiele osób sądzi, że przyjaźń po rozstaniu, a także wspólna praca nie jest możliwa... Myślicie, że Dominice i Michałowi uda się zburzyć ten stereotyp?  

Dominika Tajner

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…