Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner ma koronawirusa. „Nogi się pode mną ugięły, zaczęłam się dusić ze stresu”

Jaki jest jej stan zdrowia?

Ksenia Krasko 26 października 2020 19:59
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zgodnie z codziennymi doniesieniami Ministerstwa Zdrowia, liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce rośnie. Nie tylko eksperci, lekarze oraz politycy podkreślają, że wirus SARS-CoV-2 może być niebezpieczny, ale i gwiazdy, które przechodzą chorobę Covid-19. Jedną z nich jest Dominika Tajner, która poinformowała fanów o pozytywnym wyniku testu i opisała, jakie ma objawy.

Dominika Tajner ma koronawirusa. Jak się czuje?

Dominika Tajner przyznała podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post, że od początku miała typowe objawy zakażenia. „Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni”, opowiedziała o objawach. Po kilku dniach straciła węch i smak.

„Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test, stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób”, ujawniła. „Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny. Był to dla mnie szok, bo niby byłam na to przygotowana, ale jednak, gdy stanęłam przed faktem dokonanym, to zwyczajnie się przestraszyłam”, przyznała gwiazda w rozmowie z Jastrzębiem.

Na kwarantannę trafiła wraz z synem, ale jego test pokazał wynik negatywny. Teraz odpoczywa i dba o samopoczucie. „Mam przed sobą kilka wyzwań, które na pewno zrealizuję, gdy będę mogła już normalnie wychodzić z domu. Nie poddaję się i staram się wykorzystać ten czas najlepiej, jak potrafię”, dodaje.

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

Źródło: Jastrząb Post

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.