Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner ma koronawirusa. „Nogi się pode mną ugięły, zaczęłam się dusić ze stresu”

Jaki jest jej stan zdrowia?

Ksenia Krasko 26 października 2020 19:59
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Zgodnie z codziennymi doniesieniami Ministerstwa Zdrowia, liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce rośnie. Nie tylko eksperci, lekarze oraz politycy podkreślają, że wirus SARS-CoV-2 może być niebezpieczny, ale i gwiazdy, które przechodzą chorobę Covid-19. Jedną z nich jest Dominika Tajner, która poinformowała fanów o pozytywnym wyniku testu i opisała, jakie ma objawy.

Dominika Tajner ma koronawirusa. Jak się czuje?

Dominika Tajner przyznała podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post, że od początku miała typowe objawy zakażenia. „Od ponad tygodnia siedzę w domu. Na początku zauważyłam, że kiepsko się czuję, miałam okropny, suchy kaszel, wszystko mnie bolało. Towarzyszyła mi także podwyższona temperatura, która dochodziła do 38 stopni”, opowiedziała o objawach. Po kilku dniach straciła węch i smak.

„Od razu czułam, że coś jest nie tak. Postanowiłam zrobić test, stałam w kolejce ponad półtorej godziny, przede mną blisko 150 osób”, ujawniła. „Gdy dzień później otrzymałam wynik, nogi się pode mną ugięły. Zaczęłam się dusić ze stresu, że wynik okazał się pozytywny. Był to dla mnie szok, bo niby byłam na to przygotowana, ale jednak, gdy stanęłam przed faktem dokonanym, to zwyczajnie się przestraszyłam”, przyznała gwiazda w rozmowie z Jastrzębiem.

Na kwarantannę trafiła wraz z synem, ale jego test pokazał wynik negatywny. Teraz odpoczywa i dba o samopoczucie. „Mam przed sobą kilka wyzwań, które na pewno zrealizuję, gdy będę mogła już normalnie wychodzić z domu. Nie poddaję się i staram się wykorzystać ten czas najlepiej, jak potrafię”, dodaje.

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia! 

Źródło: Jastrząb Post

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.