Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

„Poprosiliśmy sąd o przyspieszenie rozprawy rozwodowej”

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski chcą jak najszybciej zacząć życie od nowa

Olga Figaszewska 23 lipca 2019 10:43
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Ich rozstanie zelektryzowało fanów i media. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zaczynają układać swoje życie od nowa. Wokalista znalazł już nową miłość. Ukochana lidera Ich Troje wprowadziła się już do jego domu. Gwiazdor usunął też tatuaż z imieniem byłej partnerki. Jego miejsce zajęły daty narodzin swoich dzieci muzyka. Michał Wiśniewski podobno chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu rozprawy rozwodowej. 

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego 

Dominikę Tajner i Michała Wiśniewskiego pozostają w dobrych relacjach. Wokalista był dla byłej ukochanej ogromnym wsparciem, kiedy jej syn nagle trafił do szpitala. Media spekulowały, że byli partnerzy spróbują do siebie wrócić. Ale menadżerka gwiazd zaznacza, że nie ma mowy o naprawieniu ich związku. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski złożył wniosek rozwodowy już w lutym. Termin rozprawy wciąż nie został wyznaczony, ale obojgu zależy na tym, by zacząć wszystko od nowa. W ostatniej rozmowie z magazynem Twoje Imperium Dominika Tajner wyznała, że ostatecznie ich małżeństwo przeszło do historii.

„Nasze dziewięć lat skończyło się nieodwracalnie. Nawet poprosiliśmy sąd o przyspieszenie rozprawy rozwodowej”, wyznała.

W końcu niedawno wyszło na jaw, że serce Michała Wiśniewskiego jest już zajęte. Tajemnicza Paulina wprowadziła się do domu muzyka. „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, mówił informator Faktu

Czy wkrótce staną na ślubnym kobiercu?  

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.