Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

„Poprosiliśmy sąd o przyspieszenie rozprawy rozwodowej”

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski chcą jak najszybciej zacząć życie od nowa

Olga Figaszewska 23 lipca 2019 10:43
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Ich rozstanie zelektryzowało fanów i media. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski zaczynają układać swoje życie od nowa. Wokalista znalazł już nową miłość. Ukochana lidera Ich Troje wprowadziła się już do jego domu. Gwiazdor usunął też tatuaż z imieniem byłej partnerki. Jego miejsce zajęły daty narodzin swoich dzieci muzyka. Michał Wiśniewski podobno chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu rozprawy rozwodowej. 

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego 

Dominikę Tajner i Michała Wiśniewskiego pozostają w dobrych relacjach. Wokalista był dla byłej ukochanej ogromnym wsparciem, kiedy jej syn nagle trafił do szpitala. Media spekulowały, że byli partnerzy spróbują do siebie wrócić. Ale menadżerka gwiazd zaznacza, że nie ma mowy o naprawieniu ich związku. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski złożył wniosek rozwodowy już w lutym. Termin rozprawy wciąż nie został wyznaczony, ale obojgu zależy na tym, by zacząć wszystko od nowa. W ostatniej rozmowie z magazynem Twoje Imperium Dominika Tajner wyznała, że ostatecznie ich małżeństwo przeszło do historii.

„Nasze dziewięć lat skończyło się nieodwracalnie. Nawet poprosiliśmy sąd o przyspieszenie rozprawy rozwodowej”, wyznała.

W końcu niedawno wyszło na jaw, że serce Michała Wiśniewskiego jest już zajęte. Tajemnicza Paulina wprowadziła się do domu muzyka. „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, mówił informator Faktu

Czy wkrótce staną na ślubnym kobiercu?  

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…