Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska
WSPOMNIENIE

Dominika Tajner-Wiśniewska w poruszających słowach o śmierci Konrada Gacy!

Żona Michała Wiśniewskiego była blisko związana z trenerem

Konrad Szczęsny 17 sierpnia 2018 15:30
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Nagła śmierć Konrada Gacy wstrząsnęła światem mediów. Trener zmarł w czwartek rano w swoim domu pod Lublinem, jego ciało odnalazła żona. Póki co przyczyny zgonu nie są znane, jednak rzecznik prokuratora potwierdziła, że „wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych”. Szczegółowe wyniki sekcji zwłok zostaną jednak opublikowane w późniejszym terminie. Dla bliskich dietetyka jego nagłe odejście to ogromny szok. W poruszających słowach przyjaciele i ci, którzy zawdzięczają mu swoją przemianę, żegnają Konrada Gacę. Wśród nich znalazł się m.in. Mariusz Pudzianowski oraz Dominika Tajner-Wiśniewska.

Gwiazdy żegnają Konrada Gacę: Dominika Tajner-Wiśniewska, Dominika Gwit, Mariusz Pudzianowski

Dla wszystkich śmierć Konrada Gacy jest ogromnym szokiem.

„To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił”, zwierzył się w rozmowie z WP Gwiazdy Mariusz Pudzianowski.

Na bardziej emocjonalne wyznanie zdobyła się natomiast Dominika Tajner-Wiśniewska. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie trenera, które podpisała: „Nie mówię żegnaj, lecz do widzenia... Zbyt wcześnie nas opuściłeś... Na zawsze będziesz w moim sercu...”, napisała.

W rozmowie z Super Expressem dodała natomiast: „Przepraszam, nie jestem w stanie nic powiedzieć... Byliśmy blisko...”, wyznała. Dzięki Konradowi Gacy Dominika Tajner-Wiśniewska schudła ponad 15 kilogramów. Z biegiem czasu między nimi narodziła się przyjaźń.

„Nie wiem, co mam powiedzieć... Nadal w to nie wierzę... Ten człowiek bardzo mi w życiu pomógł. Mogę powiedzieć, że miał wielki wpływ na to, jak postrzegam sama siebie. Wspaniały motywator, człowiek pełen energii... Jak widać, dla niego samego jej zabrakło”, powiedziała natomiast w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Dominika Gwit, której spektakularną metamorfozę śledziła cała Polska, schudła 50 kilogramów, stosując metody zmarłego trenera. Gdy dowiedziała się o śmierci Konrada Gaca, nie ukrywała emocji. „Módlmy się za niego”, poprosiła na łamach Super Expressu.

Przyczyny śmierci Konrada Gacy

Jako pierwszy o potencjalnych przyczynach śmierci trenera wypowiedział się jego wspólnik i przyjaciel.

„Najprawdopodobniej doszło do zatrzymania akcji serca podczas snu, ale to się dopiero okaże”,  przypuszczał w rozmowie z Wirtualną Polską Marcin Gogłoza.

Z kolei rzecznik lubelskiej Prokuratury Okręgowej poinformowała media o wstępnych wynikach sekcji zwłok Konrada Gacy.

„Wykluczono udział osób trzecich. Lekarz stwierdził, że zgon nastąpił z przyczyn chorobowych”, potwierdziła w rozmowie z Fakt24.pl Agnieszka Kępka 

Szczegółowe wyniki sekcji zwłok zostaną opublikowane w późniejszym terminie  

Dominika Tajner-Wiśniewska i Konrad Gaca
Fot. Facebook/Dominika Tajner Wiśniewska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.