Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Tajner zmieni nazwisko po rozwodzie z Wiśniewskim?!

„Michał chciał, abym pozostała Wiśniewska”

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2019 06:51
Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie mają jeszcze wyznaczonej daty rozprawy rozwodowej, ale obojgu zależy na szybkim doprowadzeniu sprawy do końca. Zaczęli już budować swoje życie od nowa. Wokalista znalazł nową partnerkę, a Dominika Tajner poświęca się nowym wyzwaniom. Gwiazda postanowiła usunąć tatuaż z imieniem męża. Czy zrezygnuje również z drugiego członu nazwiska?

Dominika Tajner nie będzie nosiła nazwiska Michała Wiśniewskiego

Menadżerka gwiazd nie wyobraża sobie, że po rozstaniu zatrzyma nazwisko byłego partnera. Chociaż jak wynika z jej ostatniej wypowiedzi Michał Wiśniewski zaproponował jej, by je zachowała.

„Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy”, wyznała w rozmowie z Faktem Dominika Tajner.

 Gwiazda stara zamknąć się pewien rozdział. Dlatego usuwa również tatuaż z imieniem Michała. „Już jest dużo bledszy, wiem, że Michał już przykrył moje imię innym malunkiem, ja zrobię podobnie i już nigdy nie będę się tatuować dla partnera. Jestem ciekawa czy Michał usunął też drugi znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania”, dodaje gwiazda.

Rozstanie było dla niej trudnym przeżyciem. Informacja o pozwie złożonym przez Michała spadła na nią nagle, bez uprzedzenia. W najnowszym wywiadzie VIVY! zdradziła, że nie chciała rozstania, ale z perspektywy czasu uważa, że wszystkim wyszło ono na dobre. „Ja bym się chyba na ten krok nie zdecydowała. (…)Był moment, kiedy chciałam walczyć o niego, coś zmienić, ale zrezygnowałam. Teraz dochodzenie, czyja wina większa, naprawdę jest nikomu niepotrzebne. Szczególnie gdy rozeszliśmy się zawodowo i przestaliśmy mieć wspólne tematy. Nagle wtedy okazało się, że poza karierą Michała nie mamy o czym rozmawiać. Ale gdy ja zaczęłam podejmować swoje wyzwania, to Michał mnie w tym nie ograniczał”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej.

Dziś odzyskała dawną siłę i jest kierowniczką dla samej siebie. ,,Zmieniłam priorytety i czuję, że idę w dobrym kierunku. (...) Wracam do coachingu i do pomagania ludziom. A przede wszystkim robię dużo dla siebie", mówi w wywiadzie VIVY!.

,,To bardzo prozaiczne, ale zaczęłam gotować. Upiekłam nawet dwa serniki niedawno, choć nigdy nie byłam dobrą kucharką i nie lubiłam tego. Poza tym chodzę na spacery, wyciągnęłam z piwnicy rower, którego nie używałam od iluś lat. Rozpoczęłam swoje starty w samochodowych rajdach offroadowych. Niedawno zdobyłam nagrodę – sześciodniowy rajd w malezyjskiej dżungli. Jadę tam w grudniu. Otrzymuję też coraz więcej propozycji od telewizji. Poza tym pracuję jako konferansjer na różnych eventach", dodaje. 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Voyo Bąkiewicz

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.